יוצרי הסדרה "פמילי גאי" ("איש משפחה") פרסמו היום (רביעי) סרטון קצר, בן 3 דקות בלבד, במטרתו לעודד התחסנות. על הסרטון אחראי היוצר המקורי של הסדרה בעזרת מומחים בתחום. בסרטון מתלבט פיטר גריפין במשרדו של הרופא אם להתחסן נגד הקורונה או לא, ולבסוף מחליט בעזרת הסבריהם המפורטים של סטואי וברייאן, שנכנסים לגופו.

"חיסונים מגנים עלינו מפני מחלות על ידי הפעלת מערכת החיסון שלנו, ללא סכנה ממשית לזיהום, ובכך מאמנים את הגוף להילחם בדבר האמיתי", מסביר סטואי, בזמן שהמערכת החיסונית של פיטר נלחמת בנגיף קורונה המדומה בדמותה של מג. בסרטון הם גם מסבירים למה החיסון מפחית את הסימפטומים למחלה ואיך הוא מגן על האנשים הקרובים לנו. 

ובזווית הישראלית: בריאן שואל "מה אם פיטר יגיד לעצמו - למה שאנחנו אתחסן אם כל השאר מתחסנים?" ואז מסביר לו סטואי כי "הזריקה לא מגנה רק עליו אלא על כל האנשים סביבו, אך גרוע מזה - אם הנגיף יתפשט לאוכלוסיה הלא מחוסנת הוא יתפתח לזן שהחיסון לא יודע לעמוד מולו ואז נחזור בדיוק לאיפה שהתחלנו - גל גדות שרה אימג'ן, ואנחנו לא יכולים לתת לזה לקרות!". הכוונה לסרטון שצילמה גדות בזמן ששהתה בבידוד במרץ 2020. 

הסדרה האמריקאית המונפשת רצה כבר 19 עונות והועמדה ל-12 פרסי אמי וזכתה ב-3. פיטר גריפין הוא גיבור הסדרה ואבי המשפחה, שמעשיו מובילים את משפחתו לסיטואציות קומיות בהן ידועה הסדרה. יחד איתו מככבים גם אשתו של פיטר, לויס, ילדיהם מג, כריס וסטואי וכלבם בריאן. הסדרה נוצרה על ידי סת' מקפרלן, הוא זה שגם שעומד מאחורי הסרטון החדש.