סופ"ש ממש לא נעים עבר על מישל בראבי, כוכב הפופ האיטלקי הצעיר שהתפרסם כשזכה בגרסה המקומית של אקס פקטור ב-2013. על פי הדיווחים, ביום חמישי האחרון בראבי בן ה-24 נהג ברחובות מילאנו במכונית שכורה, ומכוניתו פגעה באישה בת 58 שרכבה עם אופנוע. היא פונתה לבית החולים, ושם היא מתה מפצעיה.

עכשיו, המשטרה המקומית חוקרת את נסיבות האירוע, על מנת להכריע אם התאונה הייתה באשמתו של בראבי. במקרה וכן, הוא יועמד לדין באשמת הריגה. הדיווחים הראשוניים על התאונה טענו שבראבי עשה סיבוב פרסה במקום אסור, ומיד לאחר מכן פגע ברובת האופנוע.

"אנחנו בוטחים בעבודה של המשטרה, שתקבע מי אשם בתאונה", נכתב בעמוד הפייסבוק הרשמי של הזמר בשמו ובשם צוות המנהלים שלו. "מה שקרה בהחלט זיעזע את החיים של כל מי שהכיר את האדם שכבר לא איתנו, וגם את חייו של מישל".

בראבי ניגש לאודישנים של העונה השביעית של אקס פקטור האיטלקית כשעוד היה תלמיד תיכון, וכבש את השופטים במהרה. לאחר הזכייה, הוא שיחרר אלבום בכורה תחת חברת התקליטים סוני, אבל מהר מאוד עזב אותם ולקח את הקריירה שלו לכיוון אחר, עם ערוץ יוטיוב משלו שמתעד את מאחורי הקלעים של ההקלטות בסטודיו וסיבובי ההופעות, על מנת להתקרב למעריצים שלו.

בראבי משך עוד תשומת לב חיובית כשדיבר בפתיחות על הנזילות המינית שלו, ובכלל איך הדור שלו תופס נטייה מינית. הוא סיפר בראיון שהיה בקשר של שנתיים עם גבר, והוסיף: "אני לא צריך לצאת מהארון, כי אף גבר בגילי לא יהיה מופתע שהתאהבתי בגבר. פגשתי מישהו שגרם לי להרגיש דברים, וזה לא רווונטי אם הוא גבר. בעתיד זה יכול גם לקרות עם אישה".