על המסך היא אולי "עקרה" (לא נספיילר), אובססיבית לבן ולא בוחלת באמצעים, אבל במציאות זה קרה לה בלי להתעלל באף שפחה: איבון סטרהובסקי בת ה-36, שמגלמת בסיפורה של שפחה את סרינה ווטרפורד, ילדה בתחילת השבוע בן זכר ראשון ולא היססה לחלוק את שמחתה עם העולם.

"הלב שלי כבר נמס למיליארד חתיכות אלף פעמים", כתבה השחקנית האוסטרלית באינסטגרם, "בורכנו באושר הגדול ביותר בחיינו, הילד שלנו. ברוך הבא לעולם בוטן, ההורים שלך אוהבים אותך עד כלות. אתה ספינת האהבה שלי, הלב שלי נגנב!". אוקי, את המשפט האחרון היא פשוט גנבה משיר של ליאור נרקיס

View this post on Instagram

My heart has melted into a billion pieces a thousand times already ❤️ We have been blessed with the greatest joy of our lives, our baby boy. Welcome to the world Peanut, your parents love you beyond measure and you are already my little dream boat. My heart has been stolen!

A post shared by Yvonne Strahovski (@yvonnestrahovski) on

זו לא הפעם הראשונה בה מכנה סרינה, כלומר איבון, את הילד שלה בכינוי המאוד מקורי "בוטן". בחודש מאי האחרון, כשהודיעה לראשונה באופן פומבי על ההיריון שלה, כתבה בשוב באינסטגרם: "אני מאוד מתרגשת לחלוק סוף סוף את החדשות המיוחדות שלי – אני הולכת להיות מאמא! כל כך מתרגשת לראות ולחוש את הבוטן הקטן הזה גדל בכל יום".

מספר חודשים לאחר מכן, היא הייתה קצת פחות מחושבת (טמטמת הריון?) ופלטה בראיון פומבי את מינו של הילד: "אני צריכה ללדת בכל יום", אמרה בראיון על השטיח האדום של טקס פרסי האמי, בו הייתה מועמדת לפרס שחקנית המשנה הטובה ביותר, "אני פשט אחזיק *אותו* בפנים ואקווה לטוב". בהחלט מדובר במאורע מרגש במיוחד עבור השחקנית ומשפחתה, וגם, אין נאמר, אירוני בטירוף עבור צופי שפחה.