בשנת 2017, הקריירה של עזיז אנסרי הגיעה למה שתתברר בדיעבד כנקודת השיא שלה. השחקן והקומיקאי, שהתפרסם בעיקר בזכות הסיטקום "מחלקת גנים ונוף", המשיך לטפח את קריירת הסטנד-אפ המצליחה שלו ועמד מאחורי אחת הסדרות המדוברות של אותה שנה: "מומחה לכלום" ("Master of None"), בה שימש כיוצר, כותב והשחקן הראשי. רק שאז, כחלק מתנועת metoo#, צלמת שיצאה בעבר עם אנסרי פרסמה עדות על הלילה איתו - והנסיקה שלו נעצרה באופן כמעט מיידי.

בעדות, אותה פרסמה צלמת בשם גרייס, היא סיפרה כי הדייט שלה עם אנסרי הפך ל"לילה הנוראי בחייה", ותיארה כיצד השחקן לחץ עליה לקיים איתו יחסי מין, בעודו משתמש בשורת אמצעים מילוליים ופיזיים. הפרסום אודות אנסרי - שנחשב בחוגים מסוימים גם לשנוי במחלוקת, בהתחשב בצורת הפרסום שלו - הוביל להתרחקותו מהעין הציבורית, וההופעה המשמעותית הראשונה שלו הגיע רק שנתיים לאחר מכן, בספיישל סטנד-אפ בהובלתו שעלה בנטפליקס. במופע, אנסרי הודה כי הוא "מרגיש נורא שאותו אדם הרגיש ככה". 

עזיז אנסרי, "מומחה לכלום" (צילום: K.C. Bailey/Netflix, יחסי ציבור)
נשאר בסדרה, אבל רק מאחורי הקלעים. עזיז אנסרי ב"מומחה לכלום" | צילום: K.C. Bailey/Netflix, יחסי ציבור

לאורך כל אותן שנים, כשעתידו המקצועי של אנסרי נמצא תחת סימן שאלה, גם "מומחה לכלום" זכתה לגורל דומה. הסדרה, שנחשבה לאחת היצירות הכי מוערכות בקטלוג של נטפליקס (לפחות לאותה תקופה), לא הפגינה סימני חיים כלשהם - ורבים מצופיה הניחו שהיא כבר לא תשוב למסך. ובכל זאת, ובהמשך לשמועות ודיווחים שונים מהתקופה האחרונה, כעת מתברר שזה לא המצב: "מומחה לכלום" תחזור לנטפליקס כבר בחודש הבא, אבל במתכונת מעט שונה. במקום להתמקד בדמותו של דב, אותו גילם אנסרי, היא תעסוק דווקא בחברתו הטובה דניס (לינה ויית'). 

כיאה לסדרה שנאלצת להמציא את עצמה מחדש, הפעם בלי הכוכב הראשי שלה - אנסרי מופיע לכמה רגעים בטריילר החדש, אך לא צפוי לתפוס נתח משמעותי בעלילה - "מומחה לכלום" גם זוכה לאריזה שונה, ועונתה השלישית תזכה לכינוי "Moments of Love" ("רגעי אהבה", בתרגום חופשי). אנסרי, חשוב לציין, שומר על תפקידיו מאחורי הקלעים גם כעת, כשוויית' משמשת כותבת שותפה בכל אחד מחמשת הפרקים החדשים, אך הסיפור עצמו אמור להתמקד בדניס ובבת זוגה אלישיה (נעמי אקי, "סוף הפאקינג עולם"). העונה, כך נראה, גם תכלול קפיצה מסוימת בציר הזמן, שכן אלישיה מעולם לא הוצגה בסדרה - וכעת הן כבר נשואות. כל פרקי העונה החדשה יגיעו לנטפליקס ב-23 במאי.