לסדרות שרצות לאורך זמן יש בעיה: מצד אחד, עם השנים הצטברו להן עוד ועוד מעריצים, כאלה שמוכנים להישבע בשמן של הדמויות, ומצד שני הציפיות שלהם עולות בהתאמה, ואבוי לסדרה שלא תעמוד בהן ברגע שהיא תסיים את דרכה. "דקסטר", למשל, חוזרת עכשיו לעונה חדשה אחרי שכבר נפחה את נשמתה והכעיסה את הקהל, ועדיף שלא תשאלו את צופי "משחקי הכס" מה הם חשבו על הפרק האחרון של הסדרה. עכשיו, נראה שלמועדון המפוקפק הזה אפשר לצרף גם את "על טבעי", שחתמה לפני מספר ימים את עונתה ה-15 והאחרונה עם אקורד סיום שנוי במחלוקת.

"על טבעי", למי שאיכשהו עוד לא שמע (ומשום מה מעוניין בספוילר לפרק האחרון שלה) עוסקת באחים סאם ודין ווינצ'סטר (ג'ארד פדלקי וג'נסן אקלס, בהתאמה) העוסקים בציד של שדים, רוחות רפאים, מפלצות ועוד שלל יצורים על טבעיים. בפרק האחרון של הסדרה - שוב, ספוילרים משמעותיים בדרך - האחים יוצאים למסע ציד אחר קן ערפדים, במהלכו דין משופד על ידי מוט ברזל ונפצע אנושות. תוך זמן קצר דין כבר מוצא את מותו, וסאם מחליט לפרוש לחיים פשוטים יותר ומקים משפחה, כולל בן בשם דין. דין, מנגד, מוצג בעודו בגן עדן, והפרק (והסדרה) נחתמים במפגש בין שני האחים בעולם הבא, בעודם צופים אל האופק. 

כפי שצופי "על טבעי" יודעים לספר יותר טוב מכל אחד אחר, צמד האחים התמודד לאורך העונות עם אתגרים כל כך מופרכים ודמיוניים, שההחלטה להרוג את אחד מהם באמצעות תאונה שגרתית נראית די תמוהה. "אחרי 15 עונות עם ציד של יצורים מיתיים שלא מהעולם הזה ושל יצורים שמימיים ושל אל אמיתי - דין מת בגלל טטנוס", אבחנה אחת הצופות. גולש אחר דווקא בחר להתמקד באח השני, וביקש מעוקביו לזכור ש"סאם ווינצ'סטר באיפור ופאה מזוקנים לא יכול לפגוע בכם, הוא לא אמיתי" - אם כי ספק שמישהו היה צריך תזכורת לכך שמדובר בתחפושת, בהתחשב ברמת ההשקעה של ההפקה בנושא. "זה רודף אותי", הודה אחד המגיבים. 

למזלה של "על טבעי", יש לה תירוץ מצוין שיכול להסביר את המשאבים הדלים, את המוות האנושי-מדי ואת הפרידה הרגשנית בין האחים - הקורונה התפרצה, ואי אפשר היה לצלם את כל מה שרוצים, נכון? לא בדיוק. בשיחה עם המגזין אנטרטיינמנט וויקלי, המפיק אנדרו דאבס הבהיר כי המגפה "לא שינתה את הסיפור או את הרגשות, או כל דבר אחר", כך שכל בחירה אמנותית שנויה במחלוקת דווקא הייתה מכוונת. בינתיים, המעריצים כבר מתבדחים על חשבונה של הסדרה, ומשווים אותה, איך לא, לזאת שהתמקמה בראש רשימת פרקי הסיום המושמצים. "'משחקי הכס' צופה ב'על טבעי' לוקחת ממנה את תואר הסוף הטלוויזיוני הגרוע בכל הזמנים'", כתב אחד מהם, בצירוף מם של פרצוף מרוצה.