בחודש הקרוב, כולם יהיו עסוקים בסדרה אחת: "פאם וטומי", הקומדיה של הולו שתביא למסך את סיפור מערכת היחסים הפרועה והמתוקשרת של פמלה אנדרסון, כוכבת "משמר המפרץ", ושל טומי לי, מתופף להקת "מוטלי קרו", שנישאו פחות משבוע לאחר שהכירו לראשונה. הסדרה, בה יככבו לילי ג'יימס ("אחוזת דאונטון", "בייבי דרייבר") וסבסטיאן סטאן ("הפלקון וחייל החורף", "אחת שיודעת") בתפקידים הראשיים, עשתה כותרות עוד לפני שעלתה למסך – במיוחד בגלל התמונות של ג'יימס מהסט, בהן היא נראית בלתי מזוהה לחלוטין.

כבר כשהתברר ש"פאם וטומי" תעסוק בהרחבה בקלטת הסקס השערורייתית של בני הזוג המפורסמים -שהייתה בעצם הסרטון הוויראלי הראשון בהיסטוריה - היה ברור שמדובר בסדרה נועזת למדי, אבל נראה שלא שיערנו כמה נועזת היא באמת תהיה. לרגל עליית הסדרה למסך ביום רביעי הקרוב, הנפשות הפועלות העניקו ריאיון למגזין וראייטי – במהלכו סיפרו בין השאר על סצנה מהפרק השני של הסדרה, שמוכיחה שלגמרי יש לנו למה לצפות.

בסצנה המדוברת, טומי מנהל דיון עם עצמו ימים ספורים לאחר הפגישה הראשונה עם פמלה, כשהוא תוהה אם זה הגיוני שהוא אכן התאהב בה והוא אפילו מתחיל לחשוב על האופציה של נישואים. לאחר מכן, ובהשראת ספר הזיכרונות האמיתי של לי מ-2005, "טומילנד" - הוא מתחיל לשוחח עם איבר המין שלו (כן, מה שקראתם). "עם כמה שהייתי רוצה לקחת קרדיט על זה, פשוט כתבתי סצנה מספר הזכרונות שלו", אמר יוצר הסדרה רוברט סיגל לווראייטי. בספר, איבר המין טוען בפני טומי כי הוא "עומד מאחורי כל החלטה שעשית מאז כיתה ב'" (בתרגום חופשי) וכי "לא משנה מה תכתוב בספר הזה שלך, אני מבטיח לך – אנשים יקנו אותו מסיבה אחת: לגלות מה הגודל שלי".

ההחלטה להפוך את איבר המין לדמות של ממש ב"פאם וטומי" לא הייתה מובנת מאליה. "אני חושב שזו תהיה הפעם הראשונה שבה זה יקרה (בטלוויזיה)", אמר סיגל. "הייתה התנגדות קלה, כי ברור שנקבל התנגדות כשאנחנו מציגים פין מדבר, אבל הולו תמכו בנו מאוד". גם במאי הסדרה, קרייג גילספי (שאחראי גם על "קרואלה" ועל "אני, טוניה") סיפר על הסצנה יוצאת הדופן ההיא. לדבריו, היה מאוד קשה לצלם אותה – בעיקר כי זה היה "די מביך".

לא מעט אנשים נדרשו כדי להקים את איבר המין לתחייה. "יש לך ארבעה בובנאים שעובדים עם פין אנימטרוני, ואז, כמה זה יותר מדי? והאם אתה מתחיל לאבד את הייסורים הרגשיים שלו (טומי לי) מהסיטואציה? אנחנו מקווים שזה יעבוד". לפני שתרוצו לגוגל לבדוק מה זה לעזאזל "אנימטרוני", נסביר שאנימטרוניקה היא הלחם של המילים "אנימציה" ו"אלקטרוניקה": מדובר בתחום המשלב בין רובוטיקה, מכניקה, בובנאות ופיסול במטרה ליצור דגם נע של בעל חיים (או במקרה שלנו, פין) - כדי להמחיש כיצד הוא היה נראה ומתנהג אילו היה חי.

מתוך "פאם וטומי" (צילום: hulu, צילום מסך)
סבסטיאן סטאן בתור טומי לי ב"פאם וטומי" | צילום: hulu, צילום מסך

אולי זה אכן מביך לדבר עם פין אנימטרוני, אבל סטאן, מצידו, מצא דרך להתמודד עם צילומי הסצנה הלא שגרתית. "בסופו של דבר, התייחסתי אליו כאילו הוא היה חבר שלי שאני מנהל איתו שיחה אינטימית". עבורנו, הצופים, הפנטזיה הזו תהיה משונה ומבלבלת עוד יותר – שכן הקול שעומד מאחורי איבר המין הוא לא אחר מקולו של השחקן ג'ייסון מנזוקאס, שמגלם את דרק ב"המקום הטוב" ואחראי גם על קולו של ג'יי ב"פה גדול".

הסדרה, כאמור, תתמקד בקלטת המין הידועה של אנדרסון ולי, שצולמה בירח הדבש שלהם ופורסמה באתר קלאב לאב. פאמלה, שהייתה אז בת 35, וטומי שהיה בן 40, טענו כי הקלטת נגנבה על-ידי עובד בניין מביתם במליבו בשנת 1995. במשך השנים אנדרסון ובעלה ניסו על-ידי התערבות משפטית לאסור על פרסום הקלטת והפסידו פעם אחר פעם, וב-2002 נחשף כי אחרי מאבק ממושך - השניים זכו לפיצוי בסך 1.5 מיליון דולרים בשל העוול שנגרם להם. 

"פאם וטומי" נוצרה ללא מעורבותם של הסלבריטאים האמיתיים בהם היא עוסקת, ולמעשה – אנדרסון אפילו לא הגיבה לנסיונות ההפקה ליצור איתה קשר. "היא בחרה שלא לקחת חלק בזה", אמר סיגל באותו ריאיון לווראייטי, "אז כיבדנו את הרצון שלה שלא להיות מעורבת". לצד ג'יימס וסטאן, יככב בסדרה גם סת' רוגן – שיגלם את רנד גוטייה, האדם שגנב ומכר את קלטת הסקס ההיא.