מהי תוכנית ריאליטי ללא מריבות? אין לנו מושג, ספרו לנו אם קיימת אחת כזאת. ולפעמים, המצלמות אפילו לא חייבות להיות בסביבה כדי לייצר דרמה. קחו לדוגמה את כריסטין קווין, המתווכת הנחרצת מתכנית הנדל"ן והמריבות "מסמנים את סאנסט", שהצליחה לייצר מיני-סכסוך בינה לבין שאר משתתפות הריאליטי המצליח של נטפליקס, שתשוב בהמשך השנה לעונה רביעית.

בשבוע שעבר הודיעה קווין שהיא בהריון מבן זוגה, היזם כריסטיאן ריצ'רד, עם תמונות בלעדיות למגזין People. "אני יודעת שההפיכה לאם תשנה אותי לטובה, ואני לא יכולה לחכות לחוות את הפרק הבא הזה ביחד כמשפחה", היא כתבה. הפוסט צבר עד כה מעל ל-485 אלף סימוני לייק, אבל אתם יודעים איך זה, זו לא הכמות אלא האיכות, וקווין הרגישה שלא קיבלה את הלייקים הנכונים להודעתה.

למחרת פרסום ההודעה על הריונה, קווין פרסמה סרטון בטיקטוק ובו צילומי מסך מתוך חשבון האינסטגרם של המתווכת. קווין נראית בסרטון כשהיא מחפשת ברשימת הלייקים הארוכה את השמות של חברותיה לקאסט - כרישל סטאוס, מארי פיצג'רלד והת'ר ריי יאנג - ומגלה שאף אחת מהן לא עשתה דאבל קליק על הודעת ההריון. כפסקול לסרטון קווין בחרה בשיר "Loyal" של כריס בראון, שכולל את המשפט "These hoes ain't loyal", כך שלא נשאר שום מקום לסאבטקסט.

@xtinequinn

##fyp##lifestyle##trending##explore##viral##comedy##foryou##sellingsunset##friendshiptest

♬ Loyal (West Coast Version) - Chris Brown

בראיון שפורסם בסוף השבוע ב-Us Weekly, קווין דיברה על מערכות היחסים שלה עם כרישל וכריסטין, מה שעזר בעיקר ללבות את השמועות על יחסים מתוחים בקרב חברות הקאסט. "לכרישל ולי יש מערכת יחסים שהיא בעיקר מקצועית, ואנחנו שומרות על זה ככה", אמרה קווין. "אני לא רואה אותה במשרד יותר מדי, אבל, אתם יודעים, אנחנו שומרות על זה מקצועי". על הת'ר היא אמרה: "היא מאוד מתוקה, אנחנו ביחסים טובים". אז מה בדיוק הסיפור מאחורי העדר הלייקים? עד כה כרישל, מארי והת'ר לא הגיבו על השיימינג הפומבי, אבל אפשר בהחלט לקוות שזה יהיה קו עלילה בעונה הבאה של "מסמנים את סאנסט", כי מה מהנה יותר לצפייה מאשר מריבות קטנוניות של אנשים יפים?