שמונה חודשים לאחר שהטילה פצצה והודיעה כי היא עוזבת את "משפחת קרדשיאן", קורטני קרדשיאן מסבירה בראיון חדש על הסיבות בגללן קיבלה את אותה החלטה. קרדשיאן, בתם הבכורה של קריס ג'נר ורוברט קרדשיאן, והאחות הגדולה של קים, קלואי, רוב, קנדל וקיילי, השתתפה כבר ב-18 העונות הראשונות של תכנית הריאליטי שהפכה לקאלט.

בזמן ההודעה על הפרישה, הסבירה קרדשיאן כי "החלטתי להשקיע יותר זמן בלהיות אמא ולמקד את האנרגיה שלי שם. אבל אני לא נפרדת לשלום". עכשיו, בראיון שער לגרסה הערבית של המגזין ווג, היא מספקת פרטים נוספים אודות אותה החלטה. 

View this post on Instagram

It is an honor @voguearabia to be on your July/August cover! This issue is dedicated to the power of following your instincts and what makes you happy, which is why I wrote the cover lines myself, the power of reclaiming yourself. Editor-in-Chief: @mrarnaut Photography: @arvedphoto Style: @grahamcruz.studio Makeup: @miyakemakeup Hair: @andrewfitzsimons Digital Art: @suzanne_tak Words: @alexandravenison

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

"צילמתי את התכנית ללא הפסקה במשך 14 שנים" סיפרה קרדשיאן, "הרגשתי לא מסופקת וזה הפך לסביבה רעילה מדי עבורי בשביל שאמשיך לתת לה חלק משמעותי בחיים שלי, כמו בעבר". קרדשיאן הוסיפה ואמרה כי "פרטיות היא משהו שלמדתי להעריך וקשה למצוא את האיזון בין הרגעים הפרטיים לבין תכנית הריאליטי. לאנשים יש את ההנחה הזו לפיה אני לא רוצה לעבוד, זה לא נכון. אני רודפת אחרי האושר שלי ומשקיעה אנרגיה במה שהופך אותי לשמחה". 

במהלך העונה ה-18 של הסדרה, שצולמה לפני הפרישה ושודרה רק לאחרונה, קרדשיאן דיברה על הלבטים שלה בכל הנוגע לעתיד על המסך. באחד מהפרקים, היא סיפרה כי היא עומדת להתחיל לבחור מה המצלמות יראו. "אני חושבת עכשיו שכשיהיה לי משהו שיעניין אותי לצלם, או שאתרגש לצלם אותו, אני אעשה זאת", אמרה בזמנו. 

בחודש מרץ האחרון התארחה קים קרדשיאן בתכניתו של ג'ימי פאלון ונשאלה על ההחלטה של אחותה הגדולה. "אני מרגישה שהיה המון כעס שהצטבר מצדה של קורטני, או סתם תחושה שהיא לא רוצה לצלם יותר", סיפרה, "היא לא הבן אדם שיקבל החלטה ויגיד 'אוקיי, חברים, אני לא הולכת לצלם', אבל היא תגיע לעבודה עם גישה מסוימת ותוציא את זה על כולם, מאנשי הצוות ועד אלינו, ולא תקבל את ההחלטה הזו". "אנחנו סוג של, פשוט, נמשיך לעודד אותה ולנסות להבין למה היא לא הייתה שמחה", הוסיפה.