למרות שסדרת הסרטים של "סקס והעיר הגדולה" נחשבת לגרועה במיוחד בהשוואה לסדרה המקורית, ההודעה על כך שקארי, מירנדה ושרלוט יחזרו למסך הטלוויזיה שלנו, אפילו ללא סמנתה, התקבלה בהתלהבות גדולה. בכל זאת, אפילו סצנת הקריוקי המביכה מ"סקס והעיר 2" לא יכולה למחוק מהזיכרון שלנו את התנ"ך הנשי של הניינטיז. "סקס והעיר הגדולה" לא רק הייתה פורצת דרך מבחינת ייצוג של מיניות נשית על המסך, היא גם הייתה פשוט סדרה טובה, נקודה.

העובדה שקים קטרל בחרה שלא להצטרף לריבוט של הסדרה שמבשלים ב-HBO לא הפתיעה אף אחד - הסכסוך שלה עם שרה ג'סיקה פרקר פומבי מאוד וכבר נודע שהיא זו שמנעה מ"סקס והעיר הגדולה 3" לצאת לפועל. אבל עם ההודעה על חזרתה של הסדרה לעונה נוספת שתיקרא "And Just Like That" החלו ההימורים - האם תלוהק שחקנית רביעית שתשמש כדמות ראשית במקומה של קטרל? 

אתמול נודע על ליהוק מסקרן לעונה החדשה - שרה רמירז, שמוכר.ת לקהל בעיקר בתור ד"ר קאלי טורס מ"האנטומיה של גריי". רמירז חשף.ה לפני פחות משנה את היותו.ה א-בינארי.ת, כלומר אדם שלא מזדהה עם החלוקה הבינארית בין גברים לנשים. באנגלית כינויי הגוף הא-בינאריים הם they/them, ובעברית, כפי שניתן לראות, נהוג להתייחס אליהן.ם בכמה אופנים. 

גם בסדרה, רמירז לוהק.ה כדמות א-בינארית בשם צ'ה דיאז - סטנדאפיסט.ית עם פודקאסט שבו קארי בראדשו היא אורחת קבועה. בהודעה לתקשורת על הליהוק הדמות מתוארת כ"בעל.ת נוכחות גדולה ולב גדול שחוש ההומור והראייה הפרוגרסיבית שלו.ה לגבי חלוקה מגדרית הפכו את הפודקאסט לפופולרי מאוד". מדובר בדמות הא-בינארית הראשונה בעולם של "סקס והעיר הגדולה" והליהוק מרמז על כך שכמו שאר היצירות ההוליוודיות של השנים האחרונות, גם "סקס והעיר" התקדמה עם הזמנים. אמנם היא נחשבת לסדרה ליברלית ומאוד סקס-פוזיטיב, אבל אי אפשר לשכוח את הפרק בו קארי החלה לצאת עם גבר ביסקסואל והגיבה בתדהמה ואף ברתיעה כלפי הקהילה שלו וברחה על הסטילטו כשקיבלה נשיקה קלה על השפתיים מאלאניס מוריסט. לעונה החדשה אין עדיין תאריך עלייה, אבל היא צפויה להתחיל להצטלם בקיץ הקרוב ותכלול עשרה פרקים.