השחקן האמריקני וכוכב הסיטקום המצליח "שנות ה-70", דני מסטרסון, מואשם כי אנס בכוח שלוש נשים שונות בתחילת שנות ה-2000. השחקן בן ה-44 נעצר אתמול (רביעי) על ידי בלשים ממחלק השוד והרצח של משטרת לוס אנג'לס ויותר מאוחר שוחרר בערבות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

המשטרה המקומית פתחה בחקירה בעקבות האשמות על תקיפות מיניות שדווחו ב-2017 על ידי ארבע נשים שונות, האשמות שעלו כחלק מקמפיין METOO. מסטרסון מואשם כי אנס אישה צעירה בת 23 בשנת 2001 ועוד שתי נשים בנות 23 ו-28 במהלך שנת 2003. טענות נוספות נגד השחקן נבדקו אולם נדחו מאחר שלא היו מספיק ראיות. 

הפריצה של השחקן הגיעה בשנות ה-90 כשגילם את "סטיבן הייד" בתוכנית "שנות ה-70", לצד אשטון קוצ'ר ומילה קוניס. במקביל לעבודתו כשחקן בסיטקום המצליח, מסטרסון נהג לעבוד כתקליטן בלוס אנג'לס.

התובעים בתיק טוענים כי כל המקרים התרחשו בביתו של מסטרסון שהכחיש בתוקף את ההאשמות נגדו. אם יימצא אשם במעשים המיוחסים לו, השחקן צפוי לעונש מקסימלי של 45 שנים בבית הסוהר. מסטרסון ואשתו, השחקנית ביג'ו פיליפס לה נישא ב-2011, הגיבו לאישומים נגדו ואמרו שהם "בשוק מוחלט".

כתוצאה מהאשמות נגדו, הסוכנות שייצגה אותו התנערה ממנו לחלוטין. בנוסף, נטפליקס הוציאה את מסטרסון מתסריט של אחת מסדרות הקומדיה שבה כבר שיחק במשך תקופה, מהלך שבתגובה אמר עליו שהוא "מאוכזב מאוד". עורך דינו של השחקן המוכר אמר: "אנחנו בטוחים שהוא ינוקה מכל אשמה כשנביא את כל הראיות וכשהאנשים יוכלו להעיד".