בזמן שלנו עוד קשה להתרגל לרעיון שלוק דאנפי מ"משפחה מודרנית" כבר לא קטין, נולן גולד שמגלם אותו ממשיך למצב את עצמו כסמל סקס, ומתראיין לכתבה חדשה במגזין פיפל כשהוא מציג גוף שרירי יותר מאי פעם, וגם מפרט בדיוק איך הגיע לתוצאה המרשימה. הפעם האחרונה שראינו תמונות של גולד ללא חולצה השנה הייתה ב-2019, הוא היה בן 20 והצטלם להפקה סקסית במגזין "C'est Prune". עכשיו הוא בן 22 והתמונות החדשות חושפות עוד דרך שעבר מאז במסע הכושר שלו, שלפי הראיון הוא סיזיפי במיוחד.

השחקן, שהיה בן 11 כשהסדרה הפופולרית עלתה לאוויר, מספר שמאז שהיא הגיעה לסיומה ובשילוב עם המגפה העולמית, הוא דווקא הזניח את הבריאות שלו עד לאחרונה. "ביליתי שישה חודשים פחות או יותר בחופשה", הוא מספר למגזין. "אבל אני מרגיש שעכשיו זה הזמן לעשות החלטה לאן אני רוצה שהקריירה שלי תלך הלאה, ואחת הדרכים לעשות את זה היא לשנות את המראה שלי".

האם הציטוט הזה מבשר על עתיד ככוכב אקשן? יכול להיות, כי שגרת האימונים שלו בהחלט נשמעת כמו הכנה לקחת תפקיד של גיבור על, מהסוג שלא היה מבייש את התפריט הקפדני/מלחיץ של כריס המסוורת'. "אני מתאמן שעה וחצי בכל יום עם חבר שהוא גם מאמן אישי", אמר גולד. "זה נחמד בעיקר בתקופות של סגר כי יש לי סיבה לקום בבוקר ולשמור על מוטיבציה. אני מחלק את האימונים על פני היום. אני עושה שעה של אימון כוח בכל יום ולאחר מכן חצי שעה של אימון אירובי ואימון שרירי ליבה, במהלך היום". או כמו שאנחנו קוראים לזה - סך כל ההתעמלות שעשינו בשנתיים האחרונות, בחישוב נדיב.

View this post on Instagram

A post shared by Nolan Gould (@nolangould)

לגבי התזונה שלו, גולד מעיד שהוא שומר על "דיאטה די מטורפת", שכוללת הרבה חלבונים וירקות. "אני אוכל כל כך הרבה יותר בריא, הפסקתי עם סוג התזונה של טינאייג'ר שמדלג על ארוחות ואז אוכל ארבע פיצות בבת אחת. והדבר הכי משמעותי שעשיתי היה לוותר על אלכוהול. אני מרגיש הרבה יותר צלול ואני כותב יותר מאי פעם, לוקח שיעורי משחק, עושה את כל הצעדים כדי שכשהמגפה סוף-סוף תגיע לסופה, אני אהיה מוכן לחזור לעבודה".

ועל איזו עבודה אנחנו מדברים בדיוק? שאלה טובה. כוכבי "משפחה מודרנית" נתקלו במצב לא שגרתי בו הוליווד משותקת, הלכה למעשה, בעוד הסדרה המצליחה בהשתתפותם מסתיימת והם מחפשים פרויקטים חדשים. גולד הופיע בשנה שעברה בתכנית המערכונים הקנדית "What's Up North", ובשנה הקרובה צפוי לצאת לו גם סרט חדש בשם "Camp" - קומדיית התבגרות נועזת המתרחשת על רק מחנה קיץ. לצד גולד תופיע בסרט ג'ואי קינג, כוכבת סרטי "דוכן הנשיקות".