לא הרבה ידוע על עונתה השנייה העתידית של "ברידג'רטון", אבל כמה פרטים מעטים כן נחשפו: הפקת העונה עתידה להתחיל באביב הקרוב, והיא תעביר את הזרקור מחיי האהבה הלוהטים של דפני (פיבי דינבור) וסיימון (רגה ז'אן פייג') אל מעלליו של אח אחר למשפחת ברידג'רטון. הספר השני מסדרת הספרים של ג'וליה קווין, "הכומר שאהב אותי", התמקד באנתוני - וכך יקרה גם בעונתה השנייה של הסדרה, שתעקוב אחר הבכור למשפחת האצולה (ג'ונתן ביילי) כשהוא מחפש את הבחורה המושלמת לחתונה, אחרי שליבו נשבר בעקבות הפרידה קורעת הלב מסיינה.

כעת, פרט נוסף ומשמעותי נחשף על העונה ההיא. מגזין דדליין חושף כי לוהקה מי שתגלם את מושא אהבתו החדש של אנתוני, ומדובר בשחקנית שאתם בטח מזהים מלהיט אחר מבית נטפליקס: סימון אשלי, המגלמת את אוליביה הפופולרית והיפה ב"חינוך מיני", שתגיע לעונתה השנייה של "ברידג'רטון" ותיכנס לנעליה של קייט שארמה - בחורה צעירה, חכמה ועקשנית שמגיעה ללונדון בהפתעה ומחזיקה באפס סבלנות לדושבאגים (כשאנתוני הוא לגמרי אחד מהם). מיותר לציין שלמרות האנטגוניזם המובהק שהיא צברה כלפי הבחור הצעיר, השנאה ההדדית תהפוך לסיפור אהבה גדול - והשניים עתידים למצוא את דרכם המפותלת ומלאת התהפוכות זה לזרועותיה של זו.

סימון אשלי, מתוך "חינוך מיני" (צילום: netflix, יחסי ציבור)
אחרי "חינוך מיני", היא מצטרפת לקאסט של עוד להיט בנטפליקס. סימון אשלי | צילום: netflix, יחסי ציבור

כפי שניתן להבין מהליהוק החדש הזה, "ברידג'רטון" תמשיך לשבור מוסכמות בכל הנוגע לגזע גם בעונתה הבאה: אהובתו העתידית של אנתוני, שבספר שמה קייט שפילד, הפכה בסדרה מבחורה לבנה לבחורה ממוצא הודי. אפשר לומר שהבחירה הזו היא המשך לעולם המדומיין הרב-גזעי ש"ברידג'רטון" התיימרה להציג בעונה הראשונה, שכלל לא מעט שחקנים שחורים שגילמו את בני החברה הגבוהה במאה ה-19 (כשמדובר, כמובן, באי דיוק היסטורי) - ביניהם דוכס הייסטינגס, ליידי דנברי (אדז'ואה אנדוה), מרינה תומפסון (רובי בארקר) והמלכה שרלוט (גולדה רושובל). 

כאמור, אשלי וביילי יתפסו את מקומם של דפני וסיימון, שמערכת היחסים הסוערת שלהם הכתיבה את הטון של העונה וגייסה ל"ברידג'רטון" מיליוני מעריצות. אשלי איננה הדמות החדשה היחידה שתצטרף לעונתה הבאה של סדרת הלהיט, כאשר לדבריו של יוצר הסדרה כריס ואן דוזן, "יש לנו כמה דמויות חדשות שאנחנו הולכים להציג". היוצר גם אישר כבר אז, כשהכריז על חידוש הסדרה לעונה השנייה, כי "לאנתוני יהיה מושא אהבה בעונה הבאה, ואני חושב שזה יהיה סוחף ומרגש כמו שצופי העונה הראשונה ציפו מהתוכנית”. אז בין אם אתם מתרגשים מהבחורה החדשה והמסקרנת שעומדת להיכנס בסערה לחייו של אנתוני, ובין אם אתם דווקא נאמנים לזמרת האופרה שכבשה את ליבו בעונה הראשונה - נראה כי כך או כך, לגמרי יש למה לחכות.