העונה הראשונה של "האהבה היא עיוורת" של נטפליקס הייתה הצלחה מסחררת לא רק בגלל הקונספט שלה, אלא בגלל שהכל הסתדר שם באופן מופלא. נכון, תוכניות ריאליטי הן כמובן מתוסרטות, מבוימות ומופקות, אבל מכיוון שמדובר באנשים אמיתיים, תמיד יש כמה מרכיבים שגם היוצרים עצמם לא יכולים לצפות. הליהוק המוצלח של העונה הראשונה יחד עם הכימיה הייחודית בין הזוגות הולידה מסע מסחרר וממכר שהגיע לנטפליקס (ולחיינו) בפברואר של השנה שעברה. עכשיו, שנה וחצי אחרי, הגיעו סוף סוף שלושה פרקי איחוד בהם אנחנו זוכים לדעת מה עלה בגורלם של הזוגות.

אז מה גילינו משלושת הפרקים האלה? בקצרה - שכמעט שום דבר לא השתנה.

לורן וקמרון הם עדיין הזוג המתפקד ביותר שיצא מריאליטי. הם מתוקים ודביקים, מסתדרים מעולה ואולי לא מספקים רגעי ריאליטי דרמטיים, אבל בהחלט נותנים תקווה לאנשים שמעוניינים למצוא אהבה בדרך הלא שגרתית הזאת. גם אמבר ובארנט נשארו פחות או יותר אותו הדבר. כמו קמרון ולורן, גם הם עדיין נשואים, אבל מתמודדים עם הרצון של אמבר לעשות ילדים והרצון של בארנט לחכות עד שיהיו במקום כלכלי טוב יותר.

עד כאן שום דבר לא מרתק במיוחד, אבל תמיד אפשר לסמוך על דמיאן וג'יאנינה שיביאו את הדרמה. למי שלא זוכר, החתונה שלהם בסוף העונה המקורית הסתיימה בכך שג'יג'י הסכימה לקפוץ למים ולהגיד "איי דו", אבל דמיאן לא. היא ברחה מהמקום, אבל לאחר מכן התעמתה איתו ומיד לאחר שידור העונה גילינו שהם החליטו להמשיך לצאת ולעבוד על הזוגיות. אנחנו פוגשים אותם שנתיים אחרי באותו המצב - הם עדיין ביחד, אבל עדיין עם קשר רעוע ביותר. סליחה, הם לא בדיוק באותו המקום, הייתה שם גם צמיחה אישית ורגשית משמעותית של דמיאן. בואו ניתן לו להסביר בעצמו: "לפני שפגשתי את ג'יאנינה לא השתמשתי בקרם לחות, ועכשיו יש לי שגרת טיפוח של שלושה שלבים".

רגע השיא של פרקי האיחוד הוא ללא ספק הקרוסאובר הנהדר עם "חם, לוהט, רותח!". למי שלא בקיא, נספר שבאוגוסט האחרון דמיאן צולם כשהוא יוצא מארוחת ערב יד ביד עם פרנצ'סקה מ"חם, לוהט, רותח!", ופרק האיחוד מטפל גם בקשר הזה. השניים נפגשים לארוחת צהריים מלאה בפלירטוטים, ודמיאן שמח לרקוד על שתי החתונות ולהתנער מאחריות לחלוטין. הוא גורם לפרנצ'סקה לחשוב שהוא וג'יאנינה על סף פרידה, מזמין אותה למסיבת האיחוד, מציג אותה בפני ג'יג'י - שזועמת ובצדק - בתור ידידה ואז כשפרנצ'סקה מתעמתת איתו על המצב העדין שהוא הכניס אותה אליו, הוא מאשים את ג'יג'י בהכל. איזה נסיך. 

אי אפשר לדבר על "האהבה היא עיוורת" בלי להזכיר את ג'סיקה, כמובן. גילינו מפרקי האיחוד שהיא נמצאת כיום בזוגיות חדשה, אבל בן הזוג שלה לא הגיע איתה לחגיגות. עוד למדנו שאמבר ובארנט ממש לא סלחו לה על אותה השיחה בה היא ניסתה לגרום לו לפקפק בבחירה שלו, ושניהם מתעלמים מהניסיון שלה להיות מנומסת ולהעניק להם מתנה ליום הנישואים. ומה לגבי מארק, האיש שג'סיקה שברה את לבו לעיני המצלמות כשהיא הפכה לדמות השנואה ביותר בסדרה? הוא מצפה לתינוק כרגע, אבל הוא ובת הזוג שלו לא הגיעו לחגיגות. הפרקים אישרו את מה שכבר פורסם בעבר - מארק הוא לא השה התמים שנראה בתוכנית, והוא בגד בג'סיקה ולאחר מכן גם באל.סי., המתמודדת הלא כל כך זכורה מהתוכנית איתה הוא יצא לאחר הצילומים. אפשר להבין למה הוא בחר לדלג על האירוע.