ריאן מרפי הוא אחד האנשים הפוריים והעסוקים בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית. שתי תוכניות בהפקתו משודרות בימים אלה – "9-1-1" ו"הרצח של ורסצ'ה" – והוא עמל גם על הפקתן של עונות נוספות ל"סיפור פשע אמריקאי", "אויבות" ו"אימה אמריקאית", וכן שלוש סדרות חדשות שמצטלמות בימים אלה. אפילו כתבנו לכם מדריך מסודר לפועלו של האיש, כדי שלא תלכו לאיבוד ביער ההפקות של מרפי.

המשותף עד כה לכל ההרפתקאות הטלוויזיוניות של מרפי הוא שימוש יתר בשרה פולסון, אבל גם נטיה מובהקת לרשתות השידור של FOX. מאז עלייתה של Glee ב-2009, מרפי נותר נאמן לרשת, וכל הסדרות הנוכחיות שלו משודרות ב-FOX וברשת הבת האיכותית שלה, FX.

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

אולם ב-1 ביולי יפוג החוזה של מרפי עם הרשת, ומי שמיהרו לקפוץ על ההזדמנות ולהחתים את מפיק העל על חוזה חדש ונוצץ הם אנשי "נטפליקס". "הסדרות של ריאן מרפי השפיעו על הצייטגייסט התרבותי העולמי, הן המציאו מחדש ז'אנרים ושינו את ההיסטוריה של הטלוויזיה", אמר באופן לא-נסחף-בכלל מנהל התוכן הבכיר של "נטפליקס", טד סרנדוס. "גוף העבודות המכובד שלו והתרומה שלו לתעשייה מדברים בעד עצמם, ואנחנו מצפים כבר לתמוך בריאן, ולעזור לו להביא לעולם את סיפוריו רחבי היריעה והמגוונים".

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

ול"נטפליקס" אין בעיה גם לשלם על התענוג שבהבאת הסיפורים הנ"ל לאוויר העולם. חוזה הטאלנט בין שני הצדדים מוערך בסכום שבין 250 ל-300 מיליון דולר. "נטפליקס" היא גם הבית הטלוויזיוני של שתיים מהסדרות בפיתוח של מרפי: "רטשד", שתספר סיפור מקדים לעלילת הסרט "קן הקוקיה" ו"הפוליטיקאי", שצפויה להביא למסך הקטן את ברברה פאקינג סטרייסנד.

tvbee בפייסבוק