כשדיסני פלוס, שירות הסטרימינג הדי-חדש של אולפני הענק, עלה לראשונה בארה"ב (הוא איננו זמין בישראל), היה ברור שאחת מספינות הדגל של הפלטפורמה תהיה "המנדלוריאן", "אופרת חלל" עתירת תקציב המתרחשת ביקום של סרטי "מלחמת הכוכבים". האם הסדרה אכן מימשה את הייעוד שלה, וזכתה לנתונים מצוינים, למועמדות לפרס האמי ולתופעת רשת בדמות "בייבי יודה"? בהחלט. האם כל אלה אומרים שאין בה טעויות מביכות? פחות.

בפרק הרביעי מתוך העונה השנייה של הסדרה, שעלה בסטרימינג בסוף השבוע האחרון, צופי "המנדלוריאן" היו יכולים להבחין במצטרף חדש לקאסט של הסדרה, שכבר מנה שמות כמו פדרו פסקל ("נרקוס", "משחקי הכס") וג'יאנקרלו אספוזיטו ("שובר שורות") - רק שבמקרה הזה לא בטוח שמדובר באורח רצוי, כי ספק אם מישהו בחלל אכן מסתובב שם עם ג'ינס וטי-שירט, כמו זה שנתפס ברקע של הפריים.

בדיוק כפי שקרה עם כוס הקפה של סטארבקס ב"משחקי הכס" ורק לפני שבוע עם עכבר סורר ב"הכתר", לא רק שאדם לא קשור (ככל הנראה איש הפקה) הסתנן לאחת הסצינות, ולא רק שהוא לא הוסר באופן דיגיטלי לאחר מכן - אלא גם שהפריים בהשתתפותו הפך לאחת מתמונות היח"צ שהופצו לכלי התקשורת לקראת עליית הפרק. ואיפה הבמאי, אתם שואלים? במקרה הזה דווקא יש לו תירוץ די טוב: הוא היה עם הגב אליו. השחקן קארל ווטרס, שמגלם בסדרה את דמותו של גריף קארגה, היה גם הבמאי של הפרק החדש, ולקח חלק במהלך אותה סצינה בדיוק. 

אגב, לא מדובר בפעם הראשונה בה צופי "המנדלוריאן" מבחינים בתאונה כזו או אחרת - במהלך העונה הראשונה אחד מהמעריצים חדי העין שם לב ל"בום" שנדחף לתוך הפריים (טעות נפוצה בסרטים וסדרות), ולמרות התאורה החלשה הצליח להיות די ברור. זו גם לא הפעם הראשונה בה אדם מן היישוב, לבוש בג'ינס וחולצה, מוצא את עצמו בתוך יצירה המוגבלת במקום או בזמן אחרים לגמרי, וכך היה גם בסרט "שודדי התיבה האבודה" משנת 1981, שהתרחש במצרים של שנות ה-30. התסריטאי של אותו הסרט, רק נזכיר, היה ג'ורג' לוקאס - אותו אחד שיצר את סרטי "מלחמת הכוכבים" המקוריים.