צופי הסדרה הקומית מ-2013, "פרופיל 64", שעקבה אחרי חיילים אסתמטיים ורפים בקורס מודיעין בבה"ד 15, ודאי זוכרים את טוראי ניר שכנר בגילומו של שחורי, חניך הסובל מאסטמה, מעי רגיז, אלרגיה לאורנים וחרדת נטישה. למרות שבכלל למד מיקרוביולוגיה וגנטיקה באוניברסיטת UCLA, מינף קריירה כשחקן, והשנה גילם שחורי את פרדי החבוט וחסר המזל ב"משיח" הקאלטית, סדרת הרשת שהפכה לסדרת טלוויזיה בסלקום TV, לצד אודי כגן, עמית איצקר, אבי קושניר ודאנה איבגי. 

איצקר, המגלם את זיו ב"משיח", סיפר עליו בלעדית ל-tvbee: "תומר היה מתוק אמיתי. באמת איש מקסים ושחקן מעולה. היתה לו בהחלט נוכחות מיוחדת ומראה מיוחד. זוכר שבצילומים בסצינות שלו נהגנו להתפקע מצחוק ממנו כשגילם את פרדי - סוג של לקוח נודניק שחוזר בכמה פרקים. עצוב לי שלא נראה מהדמות יותר בעונה הבאה. מניח שהיא היתה מתפתחת יותר. בפרימיירה החגיגית של הסדרה לפני 3 שבועות הוא כבר הגיע על כיסא גלגלים מלווה באמו ובחבר טוב ואני שמח שהוא זכה להיות שם. די סמלי ומרגש שפרדי מופיע בסצינה האחרונה ובשוט האחרון של העונה. תנחומיי למשפחתו ולקרוביו".

קולגות ומכרים מתעשיית הבידור שעבדו עם שחורי חלקו לו הספדים ששופכים אור על דמותו של השחקן הצעיר. בעמוד הפייסבוק של "תכל'ס", פרויקט סאטירי, שיתפו פרויקט שעשו עם שחורי וסיפרו על המפגש איתו: "ארבע שנים אחורה. אף אחד לא יודע מי אנחנו אבל יש לנו רעיון שנשמע טוב - נעשה פארודיות על פרסומות. הבעיה הייתה שלא היה לנו תקציב לכלום, וכשאף אחד לא יודע מי אתה, זה כמעט בלתי אפשרי למצוא אנשים שיבואו לצלם, להשתתף ולשחק בלי לקבל על זה שקל. תומר שחורי היה אחד מהאנשים האלה. זה נשמע קלישאתי, אבל באמת שמההודעה הראשונה התאהבנו. איזה בן אדם מוזר! אי אפשר להתעלם מדבר כזה".

הלווייתו של תומר שחורי ז"ל נערכה היום בבית העלמין ירקון בשעה 18:00.