לפני שנה בדיוק, נערכה הקרנת הבכורה של הסדרה "זאת וזאתי" של הקומיקאיות גיתית פישר ואושרית סרוסי, המבוססת על תותית, הדמות של פישר שנולדה בסדרת סרטונים ויראליים שלה. הסדרה, ששודרה ברשת 13, זכתה להצלחה גדולה יחסית למשבצת השידור בה מוקמה (יום שישי בשעות הלילה), והפכה לפופולרית במיוחד בזכות בדיחות וממים שעסקו בה ועלו לרשת. לכבוד המאורע, העלתה פישר פוסט העוסק בקשיים של קומיקאיות ישראליות והיחס אל נשים בתחום הקומדיה בארץ.

"בדיוק היום לפני שנה הייתה לנו הקרנת בכורה חגיגית של 'זאת וזאתי' ואני רוצה לנצל את זה כדי לשים תמונה רותחת של אושרה ושלי וגם כדי לכתוב על קומדיה נשית", כתבה פישר. "כששואלים אותי על קומדיה נשית זה תמיד מרגיש שיש סאבטקסט: 'קומדיה על טמפונים שמיועדת לנשים בלבד כי לכל האחרים אין ווסת אז איך יתחברו מסכנים?' (...) נשים כמעט ולא נמצאות בחדר בו מחליטים על מה לדבר ואיך. אנחנו לא נמצאות בחדרי הכותבים, ולא מחליטות על התוכן. אנחנו לא בחדרים כי התרגלתם שלא נהיה שם. אין לנו שם פה. אין לנו ייצוג. הרוב המכריע של כותבי הקומדיה הוא גברים". 
 
פישר המשיכה וכתבה: "זה מאוד מוזר כי אנחנו הרי לא מיעוט שאפשר להכניס לכותרת 'קהל יעד' (שזה במילים אחרות 'קהל מצומצם') - אנחנו הרוב בחברה". פישר אף כתבה גם על הבעייתיות בהגדרה "קומדיה נשית": "לא חושבת שיש דבר כזה קומדיה נשית כשם שאין קומדיה גברית, אבל כן יש קומדיה שנשים כתבו, היא מהזוית שלנו בסיפור, ונחשו מה? אתם יכולים להנות מהזוית שלנו כמו שנהנים מזוית של גברים. הזוית שלנו לא פחות חשובה משלכם, והיא לא פחות מצחיקה משלכם, גם אם יש לכם פין", וסיימה בהוקרת תודה ל"נשים הבוסיות" של הסדרה תמר מרום, ענת ריבלין ואושרית סרוסי.

הפוסט, שעלה אתמול בערב, כבר הספיק להפוך לוויראלי עם 5,800 לייקים ו-280 שיתופים, כשכל התגובות תמכו בה וחלקן דרשו עונה שנייה לתכנית "זאתי וזאתי". תמר מרום, שהייתה ראש מחלקת דרמה ברשת 13 ותפקדה בתור העורכת האחראית של הסדרה, ענתה לתגובה שעסקה בהחזרת הסדרה לעונה שנייה וכתבה: "השפעתי תמה עם הפרישה מהזכיין... ולפני הפרישה כשלתי בניסיונות להרים את זה לצערי הגדול". השחקנית טס השילוני ("האחיות המוצלחות שלי"), תמכה והגיבה על הפוסט: "חבל שלא באת איתי היום לשיעור קולנוע ישראלי כשדיברנו על 'קולנוע נשי' וניהלתי את הויכוח הזה בדיוק". 

גיתית פישר הפכה לאחת מהקומיקאיות הבולטות בארץ בשנים האחרונות, אחרי שפרצה עם הסרטונים של תותית בדף הפייסבוק האישי שלה. היא הגישה פינת מערכונים ב"היום בלילה עם גורי אלפי" בקשת 12, ובהמשך השתתפה בתכנית המערכונים "טלוויזיה מהעתיד" של רשת 13, כשבמקביל עבדה "זאת וזאתי" ביחד עם סרוסי.