באורח פלא, שרדנו כבר שבוע שלם מול "מחוברים 8", ולנוכח כמות הדמעות שהזלנו במהלכה - זה לא משהו לזלזל בו. נכון שבשבוע הזה גם גילינו כי ישנם לא מעט סיפורים מעניינים ומרגשים - מההתמודדות של איתי לוי עם מחלת אמו במקביל לתחזוק קריירה מוזיקלית מצליחה, או הניסיונות של רינת גבאי לפרוץ לעולם המבוגרים עם אלבום שלא כולל דמויות בשם יויו, ועם זאת - כנראה שדבר לא מצליח להשתוות לכל הרגשות שאנחנו מרגישים במהלך צפייה בסצנות שכוללות את אמיר פרישר גוטמן המנוח, בעלו ינאי ובנם המשותף והמתוק - רוי.

>>לריקאפ של "מחוברים 8": השבוע הראשון

הערב (ד', 20:15, HOT3) ישודר הפרק השישי - פרק מיוחד שיעסוק כולו בבני הזוג פרישר גוטמן, ובקטע ראשון מתוכו השניים משוחחים על הדייט הראשון והכושל במפתיע שלהם. "היה דייט מה זה יבש", נזכר ינאי, "ואז, לקראת סוף הדייט, עבר רכב של ערסים ומישהו מהם צעק לך מהחלון: 'אמיר, יא הומו!'. וראיתי בך איזה לחלוחית כזאת בעין, בזווית העין, ואמרתי או.. יש פה משהו". 

בהמשך גם אמיר נזכר בימים הראשונים שלהם יחד, בתקופה שבה, לדברי ינאי, "עוד היה ממש בארון". "אל תשכח שפעמיים יצאתי מהארון", סיפר אמיר, על הפעם שבה יצא מהארון בפני אמא שלו, "כבר היא באיזשהו שלב התחילה לקבל את הרעיון שאני גיי ואז אחרי זה, בתקופת היי פייב, כשעשיתי כל שביכולתי להיות סטרייט, והיא חשבה שזה עבר לי. ואז היא הייתה צריכה לעבור את כל זה מחדש". 

tvbee בפייסבוק