התגעגעתם ל"משחקי הכס"? ובכן, יש לנו בשורות טובות בשבילכם: בקרוב תזכו לצפות בשניים משחקניה האהובים ביותר מככבים זה לצד זו בפרויקט טלוויזיוני חדש ומדובר של HBO. פדרו פסקל, שגילם את אוברין מארטל, ובלה רמזי, המוכרת בתור הנערה ליאנה מורמונט, יפגשו בסדרה העתידית, "The Last of Us" המהווה עיבוד למשחק וידאו מצליח. ניל דרוקמן, יוצר הסדרה, אישר את ליהוקו של פסקל בחשבון הטוויטר שלו: "ו... יש לנו את החצי השני. מתרגש שיש לנו את פדרו בסדרה שלנו".

הצופים האדוקים של "משחקי הכס" כבר יודעים שאוברין וליאנה עצמם מעולם לא נפגשו: בעוד הוא נהרג כבר בעונתה הרביעית של הסדרה, היא הגיעה לכבוש את המסך רק בעונתה השישית. אבל כאמור, דמויותיהם של פסקל ורמזי היו מהדמויות האהודות ביותר על הקהל. אוברין, הנסיך מדורן, הופיע בעונתה הרביעית של הסדרה בלבד ומת מוות מזעזע ומרתק בו זמנית - כאשר נלחם בסר גרגור קלגאן ("ההר") על חפותו של טיריון לניסטר ברצח ג'ופרי. הוא אמנם היה דמות זמנית מאוד, אך הצליח לזכות בחיבתם של המעריצים. דמותה של ליאנה היתומה בת ה-14, שלא ידעה דבר בחייה מלבד החיים יבשת הרוסה, גנבה גם היא את ההצגה - כאשר גילה הצעיר וגישתה החצופה והפלפלית הפכו אותה לדמות בולטת ואהובה.

בעוד רמזי עצמה ידועה בעיקר בזכות התפקיד ההוא ב"משחקי הכס", פסקל לעומתה הוא שחקן מנוסה למדי וזכה להצלחה רבה גם ב"המנדלוריאן" וב"נרקוס", ואף הופיע לאחרונה לצד גל גדות וקריסטן וויג כנבל בסרט "וונדר וומן 1984". כבר בחודש מרץ 2020 הוכרז כי הסדרה העתידית בכיכובם של השניים, "The Last of Us", נמצאת בתהליכי פיתוח, והיא הוזמנה על ידי רשת HBO בנובמבר האחרון. 

הסדרה, מבית היוצר של "צ'רנוביל" המצליחה, מבוססת כאמור על משחק וידאו באותו שם, ומתרחשת עשרים שנה לאחר שהציוויליזציה המודרנית הושמדה. ג'ואל הקשוח (פסקל), שניצל מהאסון, נשכר על מנת להבריח את אלי (רמזי) מאזור הסגר ההדוק. מה שמתחיל כעבודה קטנה הופך למסע אכזרי ושובר לב, כשהשניים חייבים לחצות את ארה"ב ומוכרחים להסתמך זה על זו כדי לשרוד.