מה הייתה הסיבה המרכזית בגללה מיליוני צופים התמגנטו למסך מול "ברידג'רטון"? אי אפשר לדעת באופן רשמי, אבל אם תשאלו את חובבות הסדרה הן יודו שתכלס, הסדרה שווה צפייה בעיקר בזכות מראה פניו של השחקן הראשי, רגה ז'אן פייג', שמגלם את דמותו של סיימון באסט. פייג', שהיה אנונימי למדי לפני עליית הלהיט של נטפליקס, נהיה תוך ימים ספורים לקראש הטלוויזיוני של הרגע - כשצופות הסדרה רק חיכו לסצנות המהבילות בכיכובו, אתם יודעים, אלה שחולצה לא כלולה בהן. אז כן, הכריזמה והסקס-אפיל של השחקן לגמרי הצליחו להפוך אותו למושא אהבתן של מיליוני מעריצות, מעריצות שכנראה הולכות להתאכזב מאוד מהעובדה שהוא תפוס.

תמונות פפראצי של פייג' שהתפרסמו היום (בוולנטיינ'ז דיי, מכל הימים בעולם) חושפות כי הברנש המבוקש נמצא בזוגיות צמודה. פייג' נצפה בשבוע שעבר בחברת הקופירייטרית והכדורגלנית הבריטית המקצועית אמילי בראון כשהם מסתובבים ברחוב בקרבת ביתם המשותף בצפון לונדון. השניים, כפי שאפשר להבין מהצילום, לא מנסים להסתיר את אהבתם - והם נראים בתמונה כשהם מחובקים ומגנים זה על זו מהקור המקפיא.

מתוך "ברידג'רטון" (צילום: Netflix)
הפך למושא אהבתן של מיליוני מעריצות. רגה ז'אן פייג' | צילום: Netflix

בראון משחקת בקבוצת הכדורגל הלונדונית "Dulwich Hamlet F.C" כפי שניתן לראות מהכובע המעוטר שחבשה לטיול עם בן הזוג. ובעוד חיי האהבה של דוכס הייסטינגס ב"ברידג'רטון" לא משאירים הרבה מקום לדמיון, חייו האישיים של פייג' דווקא נמצאים תחת מעטה מסוים של ערפל, כאשר רק כעת פורסם כי הוא וזוגתו רכשו את ביתם המשותף עוד בפברואר אשתקד, כמה חודשים לאחר שהצילומים עבור "ברידג'רטון" הסתיימו. כפי שניתן להבין, מדובר בזוגיות בת שנה לפחות - כך שהשמועות על כך שפיבי דינבור (דפני ברידג'רטון) ופייג' נמצאים בזוגיות גם בחיים האמיתיים היו שמועות כוזבות לחלוטין. 

לפני מערכת היחסים שלה עם פייג', יצאה בראון עם ג'ק באדו, מאמן כדורגל שעבד איתה בקבוצה בה היא חברה. קולגות ברשת לינקדאין מתארים אותה כ"שנונה" ומספרים ש"כיף להיות בסביבתה". אחרת כתבה על בראון כי "גם אחרי מסיבה רצינית, נראה שהיא מדלגת כמו ארנבת כמו מישהי שמעולם לא שמעה על המילה הנגאובר". לצד אהבתם של הקולגות לכדורגלנית ברת המזל, היא ככל הנראה עומדת לצבור לה קהל של אויבות בדמות מעריצותיו השרופות של פייג', שאולי יצליחו לדלות איזה פרגון אבל ככל הנראה יחכו בסבלנות למשבר הכי קטן בין השניים כדי להסתער על המשבצת הנחשקת שהיא הצליחה לתפוס.