בעוד שתוכניות פאנל אחרות, בראשן "The View", מצליחות להשתלט די בקלות על סדר היום האמריקאי - "The Talk" התקשתה לייצר הייפ סביבה או סביב חברות הפאנל הנשי שלה ב-11 השנים שלה באוויר. במרץ האחרון זה קרה, עם הסתבכותה ועזיבתה של שרון אוסבורן, ועכשיו התוכנית היומית חוזרת לכותרות פעם נוספת, אם כי בנסיבות מבחילות בהרבה. 

בקטע שהפך לוויראלי מתוך אחת מהתוכניות האחרונות, המגישה שריל אנדרווד מוצגת במהלך דיון בשידור, כשמאחוריה מסתנן לפריים אורח לא רצוי בעליל: מקק שטייל מאחוריה וגנב את כל תשומת הלב. אנדרווד, למזלה, לא הבחינה בהתרחשות הלא נעימה, והמשיכה בשלה. אבל עם כיבוי המצלמות, סביר להניח שהיא כבר שמעה על כך בעצמה.

בזמן שהסרטון צבר תאוצה ברשתות, גם אנדרווד זכתה לתשומת לב לא מבוטלת בטוויטר - שהתמלא בגולשים שסירבו להירגע מהאורח החריג. "אני מבין שהמקק רצה להתראיין", כתב אחד הגולשים, ואחר התלהב: "הולי שיט, אין על טלוויזיה בשידור חי. יש מקק ענק שמטייל על הסט של 'The Talk'". "הג'וק הענק הזה עבר מאחוריה", כתבה גולשת נוספת, "זו הייתה הופעת הבכורה שלו בטלוויזיה". 

כאמור, לפני מספר חודשים עיקר ההתעסקות ב"The Talk" נגעה דווקא לאוסבורן, הקולגה לשעבר של אנדרווד. ההסתבכות של אוסבורן החלה כשיצאה להגנתו של המגיש הבריטי פירס מורגן, שמצדו טען כי הוא "לא מאמין למילה" שמייגן מרקל אמרה במהלך הראיון הזכור שלה ושל הנסיך הארי לאופרה וינפרי, ואף התעמתה על כך בשידור עם אותה אנדרווד. לאחר השידור, אוסבורן פרסמה טקסט ארוך בו התנצלה על דבריה, אך באותו שלב כבר היה בלתי אפשרי לעצרו את ההידרדרות - עוד ועוד טענות נגד אוסבורן, בהן גם על אמירות גזעניות, מילאו את מדורי הרכילות, והיא החליטה לעזוב את התוכנית הוותיקה.