דייזי קולמן, צעירה בת 23 שעמדה במרכז סרט הדוקו "אודרי ודייזי" של נטפליקס, שמה קץ לחייה - כך חשפה אמש אמה, מלינדה. קולמן, שהייתה קורבן לאונס בנעוריה, הוצגה בסרט הדוקו משנת 2016 לצד קורבן אונס אחרת, אודרי פוט, ששמה קץ לחייה גם היא לפני שמונה שנים.

"היא הייתה החברה הכי טובה שיש ובת מדהימה", ספדה לה אמה, "אני חושבת שהיא הייתה חייבת שייראה כאילו אני מסוגלת לחיות בלעדיה. אני לא. הלוואי ויכולתי לקחת ממנה את הכאב!". גופתה של קולמן, כך מתברר, נתגלתה לאחר שאמה התקשרה למשטרה וביקשה שיבדקו לשלומה.

לפי הסרט של נטפליקס, קולמן נאנסה כשהייתה בת 14 בלבד, בינואר 2014. על פי טענתה מאותו זמן, היא נאנסה במסיבה ביתית לאחר שהושקתה בכמות גדולה של אלכוהול, אך מעולם לא הוגש כתב אישום בפרשה. הסרט של נטפליקס עקב, בין היתר, אחר הנסיונות של קולמן ומשפחתה להתמודד עם הטראומה, כמו גם עם התגובות העוינות להן זכו מהקהילה, כולל בריונות בבית הספר בו למדה. בנוסף, הוא התמקד גם בסיפורה של פוט, ששמה קץ לחייה עשרה ימים לאחר שנאנסה.

"היא מעולם לא התאוששה ממה שהבנים האלה עשו לה וזה פשוט לא הוגן", הוסיפה אמה של קולמן, "הילדה שלי הלכה". בתקופה שלאחר התלונה, קולמן נקלעה למאבק מול התלמיד אותו האשימה באונס, שחקן פוטבול מבית הספר שלה, מאבק שהוביל אותה לנסיון התאבדות כבר בגיל 16. באותה שנה, ביתה של קולמן אף נשרף כליל. בנוסף, משפחתה של קולמן התמודדה עם טרגדיה נוספת רק בשנה שעברה, כאשר אחיה הקטן נהרג בתאונת דרכים. 

בעקבות מקרה האונס שלה, קולמן הקימה ארגון בשם SafeBAE, הנועד למנוע מקרים עתידיים של תקיפה מינית בקרב תלמידי ותלמידות תיכון וחטיבת ביניים, כמו גם לסייע לשורדים של אותן תקיפות. בעקבות מותה של קולמן, הארגון מסר כי הוא הוא ספג "אובדן שלא ניתן יהיה להחליף".

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400