ד"ר אוריאנה הרן, אחת המשתתפות בעונה החדשה של "המתמחים", הפתיעה רבים מחבריה ובני משפחתה כשבחרה לעסוק דווקא בתחום הרפואה. היא גדלה בוונצואלה עם אבא ישראלי ואמא ונצואלית, שחקנית טלנובלות מפורסמת. הרן פנתה לאומנות אחרת לגמרי מזו של אמה: אומנות השחזורים. שחזורי גפיים, פנים, ראש וצוואר - במסגרת תפקידה כבכירה במחלקה לכירורגיה פלסטית באיכילוב, ד"ר הרן בונה מחדש גופים שעברו טראומה.

"אבא שלי עשה טיול בדרום אמריקה כמו שהרבה אנשים עושים, והחליט להישאר", סיפרה אמש (חמישי) בתוכנית, "ואז הוא הכיר את אמא שלי. אמא הייתה מפורסמת, היו מציקים לי כשהייתי יוצאת מהבית, מבקשים תמונות וחתימות".

"בראיונות כששאלו אותי, 'את רוצה להיות כמו אמא, שחקנית?', עניתי: 'לא, אני רוצה להיות רופאה'. אולי רק כדי לעשות נגד. אני זוכרת שאמרתי לעצמי: אין מצב שאני נכנסת לעולם הזה, והנה אני היום מול מצלמה".

אז מי זו אותה אמא מפורסמת? שמה יג'אירה אורטה, היא בת 70 ונחשבת לאחת משחקניות הטלנובלות המפורסמות בוונצואלה. היא שיחקה בקרוב ל-40 סדרות שונות, ביניהן "אויבת מתוקה", "קלרה השחרחורת" ו"איזבלה".

View this post on Instagram

A post shared by Actrices de Venezuela (@actricesdevenezuela)

בראיון לתוכנית "Mundo Show" לפני כמה שנים, סיפרה אורטה על התפקיד המשמעותי באמת בחייה: היותה אמא. "היחסים שלי עם בתי נהדרים, אוריאנה היא הסיבה שלי לחיות", הודתה אורטה, "היא בת לאבא יהודי, לומדת בישראל ואנחנו מדברות כל יום".

"אני תמיד אומרת לה שאני אמא שלה, שלא תחפש בי חברה. חברות תמיד מסכימות על הכל, לפעמים מסתירות דברים כדי לא לפגוע זו בזו וכדי לשמור על החברות. אני, לעומת זאת, תמיד אגיד לה את האמת, גם אם לא תמצא חן בעיניה. אני אייעץ לה ואשמור עליה. יש לנו מערכת יחסים יפהפיה, אנחנו אוהבות אחת את השנייה ואני אומרת תודה לאלוהים שיש לי אותה. זה הדבר הכי יפה לאישה, להיות אמא. ילדים הם ברכה ובתי היא הברכה של חיי".