ישנם לא מעט פריטים של מייגן מרקל שהיינו שמחים לרכוש במכירה פומבית - בעיקר מעילים ותיקים מהארון המשובח שלה, ואולי גם על הנסיך הארי היינו שמים כמה דולרים. אבל למרבה הצער, מה שעומד כרגע למכירה פומבית הוא חפץ פחות נוצץ מהקריירה ההוליוודית המפוקפקת של הדוכסית המדוברת בעולם. ולא, לא מדובר בחליפה, אלא במזוודה.

שוב, היינו שמחים אם המזוודה שעומדת למכירה פומבית הייתה איזה דגם של לואי ויטון, אבל אם אתם רוצים מזכרת ממרקל, תאלצו להסתפק במזוודה הפשוטה יותר שהיא אחזה בידיה בזמן שלוהקה לתפקיד הנחשק של אחת מנערות הפרסים בשעשועון הנשכח למדי "דיל או לא דיל".

מתחרים בתוכנית היו נדרשים לענות על שאלות טריוויה, ואם היו עונים עליהן נכונה, היו יכולים להמר על פרס כספי שנמצא במזוודה ממוספרת שהוחזקה סגורה על ידי בחורה צעירה ומושכת. המתמודדים לא היו יודעים באיזה סכום כסף יוכלו לזכות (אם בכלל), ומנחי התוכנית (בארצות הברית הנחה את התוכנית הקומיקאי האווי מנדל, בארץ זכינו במורן אטיאס, שהובילה גרסה ישראלית לשעשועון ב-2005) נהגו לעודד אותם "להמר" על הסכומים שהרוויחו גם אם לא ידעו שמובטחת להם בכלל זכייה.

המזוודות בתוכנית היו ממוספרות, וזו שאחזה בה מייגן היא מזוודה מספר 24 מתוך 26 למקרה שתהיתם, והיא תוצע למכירה השבוע, במכירה פומבית שתימשך יומיים ותסתיים ביום חמישי. מארגני המכירה העריכו שהמזוודה של מרקל תימכר בסכום שבין 4,000 ל-6,000 דולרים. על פי התיאור שלה בבית המכירות הפומביות ההוליוודי שמציע אותה, המזוודה עשויה מאלומיניום קל, עם ידיות כרום, סגירת מנעול והיא במצב טוב. אתם יודעים, כי אולי תרצו באמת לקחת אותה לנסיעות.

יותר מעשור עבר מאז שמרקל הופיעה ב"דיל או לא דיל", שם היא הייתה זמן קצר בלבד כחלק משורת תפקידים מביכים למדי שמילאה בהוליווד לפני הליהוק לסדרה "Suits" שהקנתה לה את מרב תהילתה לפני מערכת היחסים עם הארי. מרקל השתתפה בעונה השנייה של התוכנית ששודרה בשנים 2006-2007 והיתה כל כך שולית בה עד כדי כך שהאווי מנדל התוודה שהוא בכלל לא זכר אותה כשנשאל על היחסים ביניהם על הסט כשמרקל עמדה להינשא לנסיך הארי. "הייתי רוצה לומר שאני כן זוכר אותה, בעיקר אם היא צופה בזה. אבל היא לא, נכון?", אמר ב-2018 בראיון לחדשות E!.

אגב, למזוודה מספר 24 יש עוד קישור מפורסם, אבל קצת פחות זוהר ממייגן מרקל - המזוודה נבחרה על ידי דונלד טראמפ, שהתארח בעונה השלישית של התוכנית (ותרם את סכומי הזכייה שלו לצדקה). טראמפ הנחה אז את "המתמחה", ריאליטי עסקים מצליח ששודר באותה הרשת בה שודרה "דיל או לא דיל" - NBC. מעניין לראות איזה סוג של סטוקר ירכוש אותה. בהצלחה לכל המשתתפים.