סדרת האנימציה הקומית "פה גדול" כבר הצליחה להגעיל ולהקסים את הצופים בשלוש עונותיה, ובסוף השבוע האחרון הלהיט של נטפליקס חזר לעונה נוספת, בה בני הנוער המבולבלים והחרמנים מהפרברים ממשיכים להתמודד עם הקשיים הקלאסיים של גיל ההתבגרות וחוקרים את המיניות, הנפש, החברויות והאהבות שלהם. בעונותיה הקודמות, הסדרה לא פחדה להתמודד עם נושאים שנויים במחלוקת שמוגדרים כ"טאבו" או כבוטים במיוחד, ועשתה זאת בצורה הומוריסטית ומודעת לעצמה. גם בעונה הרביעית הסדרה ממשיכה באותו קו, ועובדה שזה משתלם - הסדרה כבר הספיקה להגיע למקום השני ברשימת הסדרות הנצפות ביותר כרגע בישראל.

"פה גדול", כיאה לסדרות אנימציה, שומרת בעונה הרביעית על סגנון מובהק ואחיד, וכמובן על דמויותיה הראשיות האהובות - ניק, אנדרו, ג'סי, מיסי ובני הנוער האחרים. העונה נפתחת בהגעתם של ניק ואנדרו למחנה הקיץ, שם החברות שלהם ממשיכה להתפורר. ג'סי, מצידה, מתמודדת עם מאבק אחר ומורכב לא פחות - ההסתגלות לעיר חדשה וגופה שממשיך להשתנות, ומיסי התמימה עוברת מהפך מפתיע. המפלצות שליוו את החברים ותיווכו להם את השינויים הקיצוניים של גיל ההתבגרות ממשיכות לקחת חלק גם בעונה הנוכחית, ואף מצטרפת אליהן מפלצת נוספת - יתוש החרדה, שכמצופה, מסבך עוד קצת את התקופה הזו בחיים שהיא גם ככה לא פשוטה כלל וכלל.

אולי לא תזהו אותם רק ממשמע קולם, אבל כמה מהדמויות בסדרה הידועה מדובבות על ידי שחקנים מפורסמים של ממש, בהם הקומיקאים ניק קרול וג'ון מולייני, כוכבת "ג'יין הבתולה" ג'ינה רודריגז, כוכבת "המקום הטוב" קריסטן בל ועוד רבים נוספים. כמו בכל עונה, גם הפעם "פה גדול" נהנית משורה של שחקנים אורחים ומוכרים - והיא אפילו מפגישה את גיבוריה עם הכוכבות של סדרה מקורית ואהובה אחרת.

קרול, אגב, לא רק מדבב את הדמות הראשית בסדרה, אלא גם יצר אותה לצד אנדרו גולדברג. השמות האלה נשמעים לכם מוכרים? ובכן, אתם צודקים - אלה גם שמותיהם הפרטיים של הדמויות הראשיות בסדרה. מי מכם שמכיר את ניק קרול ידע לזהות גם דמיון פיזי בין ניק המצויר לניק "האמיתי", ואותו דמיון פיזי גם קיים בין הרבה מהמדבבים האחרים לדמויות שלהם - ביניהם המדבבים של אנדרו (מולייני), ג'סי (ג'סי קליין), ג'יי (ג'ייסון מנזוקאס), קוני המפלצת (מאיה רודולף), מתיו (אנדרו ראנלס) ועוד ועוד. 

ובכל זאת, דמות אחת זכתה למדבבת שלא מזכירה אותה כלל וכלל, לפחות בכל הנוגע למראה חיצוני - מדובר במיסי, הנערה החנונית ממוצא מעורב, שעד כה דובבה על ידי השחקנית הלבנה ג'ני סלייט. מוקדם יותר השנה, אמנים שחורים רבים יצאו במחאה על כך שדמויות שחורות בטלוויזיה מדובבות לרוב על ידי דמויות לבנות, ועל כן סלייט החליטה להתפטר מתפקידה, ובמקומה לוהקה הקומיקאית השחורה איו אדיברי. ובכל זאת, סלייט עדיין מעניקה את קולה למיסי גם בעונה הרביעית, מלבד שני הפרקים האחרונים של העונה, בהם אדיברי תופסת את מקומה. 

בעונה החדשה, כאמור, "פה גדול" מתהדרת בכמה שחקנים אורחים נחשבים, בהם גם כמה שהופיעו בעונות הקודמות. רודריגז מדבבת את ג'ינה אלברז, הנערה האינטליגנטית והיפה שניק מתאהב בה; בל מדבבת את פאם הכרית, מושא אהבתו של ג'יי; זאכרי קווינטו (""מסע בין כוכבים") מדבב את בן הזוג של מת'יו, איידן; רוגן מדבב את סת' גולדברג, החבר החדש של ניק ממחנה הקיץ; סטרלינג קיי בראון ("החיים עצמם") מדבב את בן הזוג החדש של ג'סי, מייקל; דיוויד ת'יוליס ("הארי פוטר") מדבב את מכשף הבושה; וזאק גאליפנאקיס ("בדרך לחתונה עוצרים בווגאס") מדבב את הקרפדה גרטיטואוד. 

בין האורחות בעונה החדשה אפשר למצוא גם את אנה קונקלה ומאיה ארסקין, כוכבות הקומדיה הצנועה (ובעלת קהל המעריצים הנאמן) "PEN15". בדומה ל"פה גדול", גם "PEN15" היא סדרה קומית ומביכה על נערות (שמגולמות על ידי נשים בוגרות) המנווטות את דרכן בגיל ההתבגרות הקשה מנשוא. למרות ש"פה גדול" שייכת לנטפליקס ו-"PEN15" שייכת להולו, נמצאה דרך לגרום ליקומים הללו להיפגש, וקונקלה וארסקין אמנם לא מגלמות את דמויותיהן מהסדרה (שגם הן נקראות אנה ומאיה), אבל עדיין מדבבות נערות הדומות מאוד לאלה שהן מגלמות בסדרה המקורית. וזו לא המחווה היחידה שמוחבאת בסדרה: אם במקרה לא ידעתם, שיר הפתיחה של "פה גדול", "Changes", הוא למעשה שיר של להקת ההאבי מטאל בלאק סבאת', אותה הוביל אוזי אוסבורן.