בזמן שישראל ממשיכה לחכות לקאמבק של יגאל שילון ו"פספוסים", בארה"ב לא מבזבזים זמן מיותר ומחזירים את סדרת המתיחות "פאנק'ד", ועוד בפעם השנייה. רק שהפעם, בניגוד לריבוט משנת 2012, שכחו בהפקה להתקשר למישהו. ולא סתם מישהו, אלא מנחה הסדרה המקורית ומפיק סדרת החידוש - אשטון קוצ'ר  

בשבוע שעבר פורסם כי פלטפורמת הסטרימינג קוויבי (Quibi) שצפויה לעלות בהמשך השנה (וכוללת סרטים וסדרות באורך של כמה דקות בלבד), תפיץ גרסה חדשה גם למותג המתיחות הזכור מתחילת שנות האלפיים. את הגרסה, כך נחשף, ינחה הראפר צ'אנס דה ראפר. בינתיים, קוצ'ר הגיע אתמול לאולפן תכניתו של ג'יימס קורדן וסיפר את הצד שלו בחידוש לתכנית שהייתה מזוהה עימו.

"אין לי שום קשר לזה" סיפר קוצ'ר למנחה. "אף אחד לא התקשר אליי, אף אחד לא שאל אותי, אני אוהב את צ'אנס דה ראפר - אני חושב שהוא מדהים - אבל בכלל לא ידעתי שזה קורה. דפדפתי בחדשות בטלפון ופתאום גיליתי 'אה, הם עושים את "פאנק'ד"!'". קוצ'ר גם התייחס לעובדה שהגרסה החדשה של התכנית צפויה לכלול פרקים קצרים במיוחד והסביר כי הוא לא מבין איך אפשר יהיה להפוך את התכנית לגדולה כמו הגרסה המקורית, לאחר שכבר התארחו בה מפורסמים כמו ביונסה וג'סטין טימברלייק. 

"אני חושב שהם צריכים לעשות מתיחות גדולות יותר", הציע קוצ'ר להפקה שלא הציעה לו להצטרף אליה, ואף נתן דוגמה ספציפית - למתוח את הזמרת הצעירה בילי אייליש. "הרעיון יהיה שה-CIA יגיעו פתאום לבית שלה ויגידו לה 'תקשיבי, אנחנו צריכים את העזרה שלך עם בעיה שיש לנו. האם אי פעם שמעת על מוחמד בן סאלאם (קוצ'ר ככל הנראה התכוון לבן סלמאן, בנו של מלך ערב הסעודית, ר.א)?'". לפי קוצ'ר, בשלב ההוא החוקרים יסבירו לאייליש שביתו של בן סאלאם היא מעריצה שלה, ויבקשו ממנה להשתיל מכשיר האזנה בחדר המלון שלו - רק בשביל להתקיל אותה במלון ולגרום לה לפאניקה. עכשיו זה כבר בטוח לא יעבוד.

ראוי לציין כי גם את החידוש הקודם של "פאנק'ד" קוצר לא היה זה שהנחה, אלא דווקא מוזיקאי אחר - ג'סטין ביבר. ועדיין, אם בגרסה הקודמת קוצ'ר עוד היה מעורב וזכה לקרדיט של מפיק, הפעם לא יהיה לו שום קשר לתכנית. נראה שמישהו נעלב.