עדכון 29.7: מצבו של אונדקירק יציב והוא שוהה כעת בבית החולים. סיבת התמוטטותו של השחקן הייתה התקף לב שחווה על סט הצילומים. בנו צייץ בטוויטר כי "הוא הולך להיות בסדר".


השחקן בוב אודנקירק, הידוע בתור סול (או ג'ימי) מהסדרות "סמוך על סול" ו"שובר שורות", התמוטט על סט הצילומים של "סמוך על סול" שבניו מקסיקו. השחקן בן ה-58 הובהל במהרה לבית החולים, שם הוא עדיין מטופל. מצבו לא ידוע.

אודנקירק התמוטט במהלך הצילומים של עונתה השישית והאחרונה של "סמוך על סול", סדרת הספין אוף ללהיט "שובר שורות". עוד לא ידוע כיצד מצבו של אודנקירק ישפיע על המשך הצילומים של העונה, וגם לא ידוע מה זה אומר על מועד יציאתה של העונה הבאה. העונה הייתה אמורה לצאת בתחילת 2022, אחרי עיכובים בעקבות מגיפת הקורונה.

אודנקירק הופיע לראשונה בתפקיד סול בעונתה השנייה של הסדרה "שובר שורות", וזכה לאהדת המבקרים ולארבע מועמדויות לאמי על הופעתו ב"סמוך על סול". "סמוך על סול" מספרת את סיפורו של ג'ימי מק'גיל (ששינה את שמו מהר מאוד לסול גודמן – משחק מילים על הביטוי "it's all good, man"), עורך דין חלקלק שאין לו בעיה ללכלך את ידיו. הסדרה היא למעשה פריקוול, שמתרחשת בשנים שלפני "שובר שורות", בה גודמן היה עורך דינו של וולטר ווייט, גיבור הסדרה. 

בנוסף להופעתו ב"סמוך על סול", אודנקירק הופיע גם בסדרות "איך פגשתי את אמא", "פארגו" ו"המופע של לארי סנדרס". אונדקירק גם הופיע בשני סרטים שהיו מועמדים לאוסקר לסרט הטוב ביותר: "נברסקה" ו"נשים קטנות". מוקדם יותר השנה, יצא סרט האקשן "סתם אחד" בכיכובו של אונדקירק, שזכה לשבחים על ידי לא מעט מבקרים.