תופעת הילדים-שחקנים שעושים מהפך תדמיתי אי שם עם סיום גיל ההתבגרות היא תופעה מאוד נפוצה ולא ממש חדשה. התהליך ההוא קרה למיילי סיירוס, דילן וקול ספראוס, סלינה גומז והרשימה עוד ארוכה. כעת, נוספת אליה שחקנית נוספת, שדווקא התחילה את הטרנפורמציה המדוברת בגיל מוקדם למדי - והצליחה להדהים את הגולשים. מדובר באוברי אנדרסון-אמונס, שחקנית שאתם אולי לא מכירים בשמה, אבל בטח תזהו אותה כשתראו את פניה.

השחקנית בת ה-13 הצטרפה בגיל 4 בלבד לקאסט של הסיטקום האהוב "משפחה מודרנית", וגילמה שם את לילי טאקר-פריצ'ט, בתם של בני הזוג מיטשל וקמרון, החל מעונתה השלישית של הסדרה ועד לסיומה. אבל כיום, תשע שנים לאחר הופעת הבכורה שלה, לנערה הצעירה יש עיסוקים אחרת למדי - ומילדה משעשעת ומבטיחה הפכה אנדרסון-אמונס לסנסציית טיקטוק בנסיקה.

אוברי אנדרסון-אמונס, מתוך "משפחה מודרנית" (צילום: 20th Television, צילום מסך)
אז היא הייתה מוכרת כלילי, היום היא כוכבת טיקטוק בנסיקה. אוברי אנדרסון-אמונס | צילום: 20th Television, צילום מסך

כעת, לצד המעריצים הרבים שגייסה לה בתור הבת המאומצת של מיטשל וקמרון, לשחקנית יש גם קהל מעריצים נוסף שמתרשם מיכולות הליפסינק והריקוד המרשימות שלה. אותם מעריצים לא יכולים היו שלא להתחרפן מהשינוי שעברה אנדרסון-אמונס עם התבגרותה. סרטון אחד שהעלתה אנדרסון-אמונס לחשבון הטיקטוק שלה, ובו היא לבושה בשמלה צהובה ועושה ליפסינק לשיר "Bound 2" של קניה ווסט, הפך לוויראלי - כאשר גולשים רבים בתגובות התמקדו, מן הסתם, פחות בתוכן הסרטון ויותר בזהותה של הכוכבת שלו, כשהם המומים לגמרי מהעובדה שילדים, ובכן, מתבגרים.

גולש אחד כתב, "הלסת שלי פשוט נשמטה ברגע שהבנתי". אחר הגיב, "שכחתי שילדים מסדרות טלוויזיה גדלים". גולש נוסף נדהם, "אני עדיין לא מאמין שזו היא". גולשת אחרת כתבה, "אין מצב שהיא נערה עכשיו". עוד גולש שיתף כי "לקח לי כל כך הרבה זמן להבין שזו לילי". גולשת נוספת סיפרה גם היא, "ידעתי שאת נראית לי מוכרת". ואכן, אנדרסון-אמונס מדגימה כישורים של ממש במיומנויות הנדרשות כדי להיות כוכבת טיקטוק, אבל כעת, כשכמות התגובות מסוג זה רק מתעצמת, זהותה הנוסטלגית היא זו שהופכת אותה לשם דבר של ממש בטיקטוק - ונכון לכעת כבר יש לה כ-260 אלף עוקבים ו-4.9 מיליון לייקים.

@aubreyandersonemmons

Kanye ain’t wrong lol ##fyp ##foru ##cute

♬ Bound 2 Slowed n Reverb by Kanye - Jxy.Creations