רק אתמול פרסמנו ליהוק ראשון לעונה השלישית של מטומטמת - ברונית סמים קשוחה בשם בת-שבע אותה תגלם בת-אל פאפורה - וכבר יש ליהוק נוסף שניתן להכריז עליו באופן רשמי: אורנה בנאי, הקומיקאית ובת זוגה של יוצרת וכוכבת הסדרה בת חן סבג. 

סיפור אהבתן של בנאי וסבג יישאר לצערנו מחוץ לעלילת הסדרה (ארור אתה, מוקי), ובנאי תיכנס לדמותה של שוטרת בכירה המנסה, יחד עם תמי, לאתר את שירי אזוגי שברחה לה אל הקצה השני של העולם. רומנטי קצת.  אותה השוטרת שתגלם בנאי היא אם חד הורית - כמו בחייה הפרטיים, המנהלת מערכת יחסים משעשעת אך די אובססיבית עם בנה היחיד. 

כזכור, אורנה בנאי ובת חן סבג השיקו זוגיות לוהטת לפני קצת יותר משנה, אותה הן מתחזקות יפה עד היום, ולראייה - אין להן בעיה לערבב ביזנס ופלז'ר. האם התפקיד נכתב במיוחד בשביל בנאי או שמדובר באודישן שנערך כחוק? אין לדעת, אבל אנחנו מהמרים על א'. 

שיר אלמליח, בת חן סבג, אורנה בנאי
שיר אלמליח, בת חן סבג, אורנה בנאי | צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור

כפי שפורסם אתמול, בעונה החדשה של קומדיית הפשע שתשודר ב-HOT אנחנו צפוייים לראות עוד הרבה מסיפור אהבתם של שירי ואסף מנהל בית הספר, שנוסעים למקסיקו במטרה להתחיל חיים חדשים - לא לפני שגנבו מיליון יורו. אפשר להוציא את הבחורה מפלורנטין למקסיקו - אבל לא את פלורנטין מהבחורה.