קצת יותר מ-100 ימים אל תוך משבר הקורונה, כבר ברור שהתפרצות הנגיף גרמה לכמה שינויים מהותיים בעולם אותו הכרנו. עובדים רבים התרגלו לעבוד מהבית, אנשים למדו להימנע מחיבוקים ולחיצות יד ולאחר כמעט שנתיים של נישואים, קיילי קווקו ובן זוגה עברו לגור יחד. שמעתם נכון, מאז שנישאו ביוני 2018 כוכבת "המפץ הגדול" ובן זוגה רוכב הסוסים קארל קוק גרו תחת שתי קורות גג שונות.

בראיון שצולם מרחוק מתוך ביתה - החדש - לתכניתו של ג'ימי קימל, סיפרה קווקו על הצעד הדרמטי בזוגיות של השניים. "אנחנו נשואים כבר שנה וחצי, נמצאים בזוגיות במשך יותר מארבע שנים", הסבירה קווקו, "הבידוד הכריח אותנו לעבור לגור ביחד. זה נהדר ליחסים בינינו. והבנו שאנחנו מחבבים אחד את השנייה, שזה אפילו יותר טוב". קווקו וקוק עברו לגור יחד במהלך החודש שעבר, לאחר שהבינו כי התקנות המחמירות של בידוד ביתי וריחוק חברתי עומדות להגיע גם לארה"ב. כעת הם מעבירים את ימי ההתפשטות יחד, באחוזה בשווי של כ-12 מיליון דולר שחלקים ממנה הוצגו במהלך הראיון. 

קווקו גם הציגה בפני קימל את אוסף הספלים שבבעלותה - כולל אחד בהשראת "משחקי הכס" - וסיפרה כי קוק "בסדר עם כל הספלים האלה. אתה יודע, יש לו דברים מוזרים משלו". לפי קווקו, השניים מרוצים מביתם המשותף, אם כי קוק "היה שמח אם הייתי מוצאת את האיפור שלי מתישהו". 

בנוסף, קווקו סיפרה לקימל כי השניים מעבירים את ימי הבידוד בשתייה משותפת ובדאגה לכלביהם. "אין לנו ילדים, יש לנו 17,000 חיות... אנחנו תמיד מנסים לדאוג להן לתעסוקה ושיהיו שמחות". קווקו וקוק אכן מגדלים מגוון רחב של חיות, בהן 5 כלבים, כמה סוסים, עז וארנב שלפי כמה מהשמועות טס יחד עם קווקו במחלקה ראשונה. 

בחודש אוגוסט האחרון נשאלה קווקו על התגובות השונות לבחירה שלה ושל בן זוגה שלא לחיות יחד, אפילו לאחר הנישואים. "כולם השתגעו מזה שאנחנו לא גרים ביחד, הם לא הצליחו להאמין לזה. אני לא הבנתי את זה", סיפרה. קווקו הגדירה בעבר את נישואיה לקוק כ"לא קונבציונליים" והסבירה: "אנחנו לא נמצאים ביחד כל יום, אני אישית חושבת שזה חשוב. זה עובד לנו טוב". אגב, בין אם המגורים המשותפים של השניים יעבדו ובין אם לא, תמיד יישאר לנו כמזכרת אחד מסרטוני האירוסים המוגזמים שנראו.

בחודש שעבר עוררה השחקנית סערה בעקבות רצף סטוריז שהעלתה לאינסטגרם והציג אותה נוזפת בעוזרת האישית שלה לאחר שזו הביאה לה ארוחת צהריים שלא לטעמה. "אני אוכלת את אותו הדבר כל יום - סלמון וירקות", סיפרה קווקו בסטורי, "אבל מה שאני הכי שונאת, וכל מי שמכיר אותי יודע, זה פטריות". קווקו הציגה למצלמה את ארוחת הצהריים שנשלחה אליה באותו יום ובה, לצד מנת סלמון ושאר ירקות, גם שתי חתיכות של פטריות. "אמה", אמרה קווקו בפנייה לעוזרת האישית שלה, מבלי להמשיך את המשפט. 

בעקבות הסערה קווקו, ואמה שלצדה, פנו שוב לאינסטגרם והשחקנית הבהירה כי לא התכוונה לפגוע בעוזרת שלה. "זה נהדר לדעת שיש אנשים שתומכים בי, החלק הכי קשה הוא שאני נאלצת לאכול סלמון כל יום בגללה", סיפרה אמה למצלמה.