תחילה היה זה הראיון של כוכב "קומיוניטי" דני פאדי אצל לארי קינג. זמן קצר אחריו הגיע הראיון של לינדזי לוהן בתכנית האירוח של דיוויד לטרמן. ועכשיו: אן רובינסון ו"החוליה החדשה" - השעשועון הבריטי המצליח ששודר ב-BBC במשך יותר מעשור - זו תקופה בה עוד ועוד תכניות טלוויזיה מהעבר הלא-רחוק נדרשות לבוא חשבון עם צופי הטלוויזיה של 2021, והתוצאה לא תמיד נעימה לקריאה. הראיון של פאדי, שהוצף במסגרת טרנד בטיקטוק, הוביל ללא מעט ביקורת כלפי לארי קינג, שמצטייר בשיחה כאדם מנותק שעבורו טיסה במטוס פרטי היא "פינוק". גם הראיון של לוהן אצל לטרמן הוצף תחילה בטיקטוק לפני שזלג לרשתות חברתיות נוספות ועורר את זעמם של גולשים רבים בגלל השאלות הפולשניות של לטרמן ללוהן וחוסר הנוחות הניכר של השחקנית, שבסוף הראיון נראית כשהיא כמעט פורצת בבכי.

וכעת, כאמור, "החוליה החלשה". בימים האחרונים הופץ בטוויטר סרטון ובו נראית המנחה אן רובינסון כשהיא משוחחת עם מתמודדת (שגם שמה הוא אן) ושואלת אותה שאלות על חייה. אחרי שהמתמודדת מספרת כי היא אם יחידנית לשלושה בנים, רובינסון מטיחה בה שורת עלבונות; המנחה שאלה את המתמודדת עם ילדיה מסתובבים כבר "עם אזיקים על הרגליים" ואם הוצאו נגדם כבר "אבסו" (ABSO) - כינוי לצו משפטי המוצא, בין השאר, נגד קטינים שביצעו עברות והפרות סדר. בהמשך הסרטון נשמעת רובינסון שואלת את אן אם היא נתמכת סעד. אן משיבה שציפתה לשאלה הזו ומסבירה כי היא עובדת למעשה מסביב לשעון, אולם המנחה קוטעת אותה ושואלת שנית - "את נתמכת סעד?", לכך אן משיבה בחיוב. בסוף הקטע שואלת רובינסון את המתמודדת מדוע בן זוגה עזב אותה ותוהה "לא הפכת ללסבית, נכון?". מאז הפצתו בטוויטר בימים האחרונים, הסרטון נצפה יותר מ-2 מיליון פעמים.

צופי "החוליה החלשה" זוכרים בוודאי את סגנון ההנחייה של רובינסון, שהועתק בחלקו גם לגרסה הישראלית של התכנית (ששודרה בערוץ 10 והונחתה תחילה על ידי עורכת הדין פנינה דבורין ובהמשך על ידי חנה לסלאו). עקב מהירותם של סיבובי המשחק בשעשועון, רובינסון הייתה עונה "לא" פסקני בכל פעם שמתמודד לא ענה נכונה על שאלה שנשאלה, ובסופי הסבבים הקבוצתיים נהגה לגעור במתמודדים על הישגיהם וללעוג לאינטליגנציה שלהם. השיחות האישיות שלה עם המתמודדים, בהתאם, היו שונות משיחות ההיכרות בשעשועונים אחרים וכללו עקיצות רבות לחייהם האישיים של המשתתפים.

אולם מה שהתקבל בשעתו בטלוויזיה אכזרית אך מהנה, נראה היום אגרסיבי ופולשני שלא לצורך. רבים מהגולשים שנחשפו לקטע מתוך "החוליה החלשה" הביעו תרעומת ודחייה מאופן ההנחייה של רובינסון, ומהדברים שאמרה למתמודדת. בציוץ פופולרי של הסרטון נכתב "מרושע ומגעיל, לא ייאמן שהרשו (לשדר) דברים כאלה", ובציוץ תגובה נכתב "מעריך שזה מתוסרט. זה מרושע ומגונה. האישה אולי ידעה מראש על השאלות שיישאלו, אבל זה מקדם נרטיב מטריד מאוד שכופים עלינו". בציוצים נוספים נכתב: "חרפה גמורה. בוז גמור לאנשי מעמד הפועלים", "אוף, לא הבנתי שהיא יכולה להיות רעה כל כך" ו-"בכנות, זה מעציב אותי מאוד. הפנים (של המתמודדת) כשאן שואלת אותה לא פעם אלא פעמיים ורואים שהיא מאוד לא בנוח. אני מרגישה נורא בשבילה".