עדיין מוקדם מדי לדעת איך בדיוק ישפיע משבר הקורונה על תעשיית הטלוויזיה, עם הפקות רבות שנעצרו באמצע או שבכלל לא התחילו, אבל סדרות רבות - בהן גם סדרות ותיקות, שרגילות להפיק פרקים בקצב קבוע - כבר מושפעות מהמשבר, ו"האנטומיה של גריי" היא בהחלט אחת מהן.

לאחרונה פורסם שהעונה ה-16 של "האנטומיה" התקצרה בארבעה פרקים בעקבות השבתת סט הצילומים אחרי התפרצות הנגיף, ובפרקים האלה אמור היה להיכלל, על פי השמועות, גם מוות של אחת הדמויות המרכזיות. אולם בעוד "האנטומיה" לא הספיקה לצלם את סיום העונה, סדרת הבת שלה, "תחנה 19", הספיקה, ופרקי הסיום שלה משודרים בשבועות האחרונים בארצות הברית. בפרק האחרון ששודר, הופיעו כמה דמויות מ"האנטומיה", מה שמספיילר הלכה למעשה את סוף העונה הגנוז של הרופאים מסיאטל. 

קריסטה ורנוף, השואוראנרית של "האנטומיה", הסבירה בראיון לאחרונה: "כשהמעריצים יצפו בפרק 15 ו-16 של 'תחנה 19', הם כנראה יקבלו תחושה של מה שתכננו עבור סוף העונה המקורי של 'האנטומיה'", ואכן בפרק 15 של העונה השלישית ב"תחנה 19", קארינה דלוקה מ"האנטומיה" הגיעה לבקר, וחשפה פרט מרכזי ממה שהיה אמור להתגלות ב"אנטומיה". ואם זה לא היה מספיק ברור - ספוילרים מכאן ואילך. 

אם צפיתם בעונה ה-16 של "האנטומיה של גריי", ראיתם את ד"ר אנדרו דלוקה סובל מבעיות נפשיות ומעורר את דאגת צוות בית החולים. בפרק של "תחנה 19", אחותו קארינה מאשרת שהוא קיבל אבחנה רפואית. "אבא שלי היה ביפולארי", היא אומרת בפרק, "ואחי הקטן והמתוק ירש את זה". למרות שמדובר בדרך קצת עקומה לגלות על הדיאגנוזה, ורנוף אומרת שקו העלילה הזה כנראה יקבל יחס בתחילה עונה 17 של "האנטומיה". תסמונת ביפולארית (או הפרעה דו קוטבית, שמכונה לעתים גם מאניה דיפרסיה), אגב, היא הפרעה נפשית המאופיינת במצבי רוח משתנים, ואפיזודות ("גלים") של דיכאון או היפומאניה בלי קשר הכרחי לנסיבות.

גם הפרק הבא של "תחנה 19", שהוא פרק סיום העונה, ככל הנראה יכיל ספוילרים על המתרחש בגריי סלואן ממוריאל, והפרומו רומז על פיצוץ שהתרחש בבית החולים - אותו פיצוץ שאמור היה להרוג את אחת הדמויות הראשיות ב"אנטומיה". עדיין לא ברור איך כותבי הסדרה יפתרו את הפלונטר הזה, אבל נראה שכתיבת תחילת העונה הבאה תהיה אתגר לא פשוט.