פרשת מותו של מת'יו פרי ממשיכה להסתבך: מגזין הרכילות InTouch מדווח כי חקירת משטרת לוס אנג'לס העלתה שם נוסף של שחקנית מוכרת שקשורה לפרשת מותו של כוכב "חברים", שכזכור מת בגיל 54 מטביעה בג'קוזי בביתו כשהיה תחת "השפעות חמורות של קטמין". מלבד לאותה שחקנית מסתורית גם ברוק מולר, אשתו לשעבר של צ'רלי שין, נחקרה במשטרה על הקשר שלה עם פרי, אך לא הואשמה בדבר.

אותה שחקנית, שבמגזין טרם חשפו את שמה, הייתה קרובה מאוד לפרי והשניים אף כיכבו יחד על המסך. בנוסף לכך, הם הצטלמו במשרד של הרופא שככל הנראה סיפק להם מרשם לקטמין. עוד נטען שהשניים הפנו זה את זו לרופאים שונים כדי להשיג את הסם, ושיתפו אחד את השנייה במאבק שלהם עם ההתמכרות הסמים.

_OBJ

במשטרת לוס אנג'לס, שמפקחת על החקירה בה משתתפים גם המנהל לאכיפת הסמים ושירות בדיקת הדואר של ארצות הברית, מתכננים לקיים בקרוב מסיבת עיתונאים בה יכריזו על אישומים אפשריים, שעלולים לכלול אפילו הריגה לא מכוונת.

View this post on Instagram

A post shared by Matthew Perry (@mattyperry4)

למרות הטענות, אותו רופא אמר למגזין PageSix כי לא ראה בפרי מטופל ובשלב זה, הם לא מדברים עם רשויות החוק. "אני בטוח ב-100% שהחוקרים הפדרליים ימצאו הודעות טקסט בין פרי לשחקנית שיחשפו מידע רב שיכול לעזור בחקירה", הסביר מקור ל-PageSIx.

סוכנת ה-FBI לשעבר טרייסי וולדר הסבירה למגזין שייתכן ו"מספר אנשים" יואשמו בקשר למותו של השחקן והסבירה שהשאלה המרכזית תהיה שאלה של כוונה. "הם ידעו שמה שהם עושים לא בסדר, השאלה אם הם ידעו שזה יהרוג אותו?". עוד הסבירה הסוכנת שייתכן שיהיו אישומים של הריגה שלא מרצון – אישומים שיכולים להוביל לעונש של עד חמש שנות מאסר – אך לא יהיו אישומי רצח, שכן פרי צרך את סם מרצונו ובעצמו.

פרי נמצא מת בביתו באוקטובר האחרון אחרי שיחה שהגיעה למוקדי החירום בשעה 16:07 ביום שבת (שעון לוס אנג'לס) ל"מקרה חירום בלתי מוסבר שקשור למים". לפי הדיווחים, מוקדם יותר אותו היום שיחק פיקלבול (ספורט המזכיר טניס וזוכה לפופולריות בארה"ב) במשך שעתיים, לפני ששלח את העוזר האישי שלו לשליחות. כשהעוזר חזר, הוא מצא את השחקן מחוסר הכרה בג'קוזי.

בבדיקת המשטרה אז לא נמצאו סמים במקום, אך בדו"ח נתיחתו שפרטיו פורסמו בדצמבר האחרון, נקבע שהשחקן מת מ"השפעות חריפות של קטמין". טביעה, מחלת עורקים והשפעות תרופה המשמשת לטיפול בהתמכרות לאופיואדים נרשמו גם הם כגורמים שהובילו למותו של פרי, שבמשך שנים התמודד עם התמכרות לסמים ולאלכוהול ודיבר על כך בגלוי.