בתעשייה שמקדשת את הכוכבות הצעירות בה, ונוטה להיפרד לשלום מרוב השחקניות שכבר הגיעו לגיל המעבר, אמיליה קלארק בת ה-34 עדיין נמצאת בגיל ה"נכון" מבחינת הוליווד. ובכל זאת, כבר כשהייתה בת 28 כוכבת "משחקי הכס" נתקלה בהערה קשה על המראה שלה, כזו שדווקא לא הגיעה מצד מישהו בעולם הטלוויזיה - אלא דווקא מצד הקוסמטיקאית שלה. 

"הייתה לי פעם קוסמטיקאית שאמרה לי שאני חייבת הזרקות לפנים שלי", מספרת קלארק, שגילמה בסדרת הפנטזיה המצליחה את דמותה של השליטה המאיימת חאליסי, בראיון חדש למגזין Elle. "אני פשוט הראיתי לה את הדלת. ממש אמרתי לה, 'תצאי מכאן'. המילים המדויקות שלה היו 'ככה תוכלי לקבל בחזרה את הפנים שלך'. הייתי בת 28 בשלב הזה". 

במהלך השיחה, קלארק דיברה גם על ההתבגרות בעולם המשחק, כזו שלא תמיד מאירה פנים לשחקניות מגיל מסוים. "את מבינה את הרעיון הזה של התבגרות, ואז את גם מבינה איך ההתבגרות גורמת לך להיראות", הסבירה, "בגיל 34, אני חכמה יותר, אינטליגנטית יותר, היו לי הרבה יותר חוויות, עשיתי את כל הדברים האלה ואני גאה בזה. את יכולה לעשות את כל זה בזכות הגיל שלך. זמן הוא הדבר היחיד שמאפשר לך לעשות את הדברים האלה. אז, אם הפנים שלי עומדות לשקף את הזמן שלי על כדור הארץ, אני מוכנה לזה". 

בהמשך, קלארק ציינה את אמה, ג'ניפר, בתור ההשראה הגדולה ביותר שלה בתחום הטיפוח, וזאת משום שלמרות גילה המבוגר, היא מעולם לא עברה טיפולים כלשהם. "אני מסתכלת על נשים וגברים שמבוגרים ממני והם פאקינג יפים, ואני חושבת שמה שקורה לעור שלך ככל שאת מתבגרת הוא יפהפה", סיפרה, "אני יכולה לדמיין את כולם אומרים 'ששש, אסור לך לדבר על זה עדיין', אבל כבר יש לי קמטים על המצח".

View this post on Instagram

A post shared by @emilia_clarke