גם שבע שנים אחרי ש"המשרד" האמריקאית הסתיימה, יש תעלומה אחת שנשארה לא פתורה ושיגעה את כל צופי הסדרה האובססיביים. בפרק חג המולד בעונה השנייה, ג'ים כותב לפאם מכתב ושם אותו בתוך קומקום במסגרת משחק "סיקרט סנטה" (ה"גמד-ענק" של האמריקאים). תוכן הפתק נשאר מסתורי לכל אורך תשע העונות של הסדרה, כשבעונה האחרונה פאם פותחת וקוראת אותו - ופורצת בבכי.

אותו קומקום בצבע טורקיז הפך להיות אובייקט אייקוני מהסדרה (באתרים שונים אפשר אפילו לקנות רפליקה שלו), אבל מעריצי הסדרה לא חדלו לנסות לנחש לאורך השנים מה היה כתוב שם שגרם לפאם לבכות ככה. עכשיו, בזכות פודקאסט חדש בשם "Office Ladies", אפשר להפסיק לנחש.

את הפודקאסט מנחות שתיים מכוכבות הסדרה - ג'נה פישר (פאם) ואנג'לה קינסי (אנג'לה) - שבכל פעם בוחרות את אחד מפרקי הסיטקום ומנתחות אותו עם אבחנות, ניתוחים וסיפורים מאחורי הקלעים. בפרק האחרון של הפודקאסט, פישר חשפה לראשונה מה באמת היה כתוב בפתק. מסתבר כי במאי הסדרה, גרג דניאלס, ביקש מג'ון קרסינסקי (ג'ים) לכתוב מכתב פרידה אישי לפישר, כלומר - לשחקנית עצמה במקום לדמות שלה.

"אני היחידה שיודעת, וגם ג'ון", פישר סיפרה. "אני מול המצלמה, ואני פותחת את המכתב שג'ון הביא לי, ואני פשוט מתחילה לבכות. לעולם לא אחשוף בדיוק מה הוא כתב, אבל רק שתדעו שזה היה מושלם" - מה שאומר שהבכי של פאם בכלל לא היה תצוגת משחק מרשימה, אלא בכי אמיתי ממכתב אמיתי.

View this post on Instagram

The Dundies episode of our Office Ladies podcast is out now! We finally answer your burning questions about Steve’s change in appearance from Season 1 to Season 2!! If there is anything we missed, comment below and we will answer it in our Candy Bag! You can find the podcast at officeladies.com Link in bio! @officeladiespod #dundies #theoffice

A post shared by Jenna Fischer (@msjennafischer) on

"המשרד", שהתבססה על הפורמט הבריטי מבית היוצר של ריקי ג'רווייס, שודרה ב-NBC מ-2005 עד 2013 ובשנים האחרונות חוותה, בדומה ל"חברים", תחייה מחודשת בזכות עלייתה לנטפליקס. עם כאלה יחסים בין חברי הקאסט שלה, אפשר להבין איך כימיה כזו מוצלחת השפיעה גם על האיכות של הסדרה.