למרות שחברים הסתיימה לפני כמעט 15 שנים, חשבונות הבנק של כוכביה עדיין ממשיכים לקבל הפקדות קבועות מדי שנה בסכומים של מיליוני דולרים, במה שנשמעת כמו תוכנית הפנסיה המשתלמת ביותר בעולם. הסיבה: החלטה כלכלית מעולה במיוחד של הצוות אי שם בשנת 2000, בשיא הצלחתה של הסדרה.

חברי הקאסט, שניהלו בזמנו מו"מ ביחד להעלאת משכורותיהם, התעקשו להכניס סעיף לפיו חברת "האחים וורנר", שמפיקה את הסדרה, תשלם להם אחוזים מכל שידור עתידי של פרק בסדרה, או במילים אחרות – תמלוגים. מדובר בסעיף שבדרך כלל מוכנס רק לחוזים של שחקנים שגם יצרו את הסדרה שלהם, כמו למשל ג'רי סיינפלד או ביל קוסבי. אבל שישיית החברים התעקשה (וקיבלה), וכיום היא קוצרת את הפירות.

לפי הנתונים האחרונים בנושא מתברר שג'ניפר אניסטון, דייויד שווימר, מת'יו פרי, קורטני קוקס, ליסה קודרו ומאט לבלנק עדיין מקבלים מדי שנה תלוש משכורת של 20 מיליון דולר – שזה יותר ממה שהרוויחו על העונה האחרונה של הסדרה. תכפילו את זה ב-14 שנים ותקבלו סכום שמוכיח שכל מה שהם עשו מאז היה סתם בשביל הנפש, כי הם לא ממש צריכים לעבוד יותר.

אם כבר נכנסנו להם לכיס, אז עד הסוף: דו"ח שהתפרסם לפני כשנה וחצי קבע כי ג'ניפר אניסטון היא החברה הכי שווה, עם 170 מיליון דולר, כשאחריה ממוקמים קורטני קוקס עם 120 מיליון, דייויד שווימר עם 85 מיליון, מת'יו פרי עם 80 מיליון, ליסה קודרו עם 70 מיליון ומאט לבלנק עם 60 מיליון דולר "בלבד".