בשנים מתוקנות, הבוקר שאחרי משחק הסופרבול הוא יום חגם של חובבי הסדרות והסרטים. באופן מסורתי, גמר ליגת הפוטבול האמריקאית הוא אחד מהמשדרים הנצפים ביותר בטלוויזיה ובהתאם, מושך אליו את המפרסמים הגדולים ביותר בשוק, בהם חברות הפצה והפקה, אולפני קולנוע, ערוצי טלוויזיה וספקי סטרימינג. השנה, עקב חוסר הוודאות בנוגע לפתיחה מלאה של אולמות הקולנוע ודחייתם של סרטים רבים עמוק אל תוך 2021 ו-2022, הטריילרים המסקרנים ביותר שהוקרנו בסופרבול היו דווקא אלה של סדרות הטלוויזיה, ובראשם הטריילר הראשון ל"פלקון וחייל החורף" - סדרת האקשן החדשה מבית דיסני ומארוול, שתעלה בחודש הבא בשירות הסטרימינג דיסני פלוס.

בדומה לסדרות הנוספות אודות גיבורי העל של מארוול - בהן "וונדה-ויז'ן", שעלתה בחודש שעבר והשיקה את היקום הטלוויזיוני החדש של מארוול ודיסני פלוס - "פלקון וחייל החורף" עוקבת אחר גיבורים שהוצגו לראשונה בסרטי המותג, וממשיכה את העלילה המסועפת שסופרה על פני עשרות סרטים ושהגיעה לשיאה ב-2019, ב"הנוקמים: סוף המשחק". כזכור (או לא כזכור. זה בסדר, עברו כבר שנתיים), בסוף "סוף המשחק" יוצאת דמותו של קפטן אמריקה לגמלאות והוא פורש מחיי הגבורה כדי לחיות לצד אהובתו, פגי קרטר. הקפטן מותיר אחריו שני יורשים פוטנציאליים - הפלקון (הבז) וחייל החורף - שייאלצו לשתף פעולה למרות חוסר החיבה ההדדי ששורר ביניהם.

הפלקון הוא הכינוי שניתן לחייל לשעבר סם ווילסון (אנתוני מאקי, "פחמן משודרג"), חייל לשעבר והבעלים של כנפיים מכאניות שמתפקדות גם כמגן וכלי נשק. חייל החורף הוא כינויו של באקי בארנס (סבסטיאן סטאן, "אני, טוניה"), שלחם לצד קפטן אמריקה במלחמת העולם השנייה, נפל בשבי האויב, עבר שטיפת מוח ושורה של ניסויים רפואיים והפך למתנקש חסר רחמים לפני שחונך מחדש וחזר שוב לצד של הטובים. ואם חשבתם שהוא נראה טוב מאוד לגילו, שאמור להיות כבר יותר מ-80, אתם צודקים בהחלט אבל ככה זה בסרטי קומיקס. הטריילר לסדרה כולל גם פרצופים מוכרים נוספים מהיקום הקולנועי של מארוול, בהם הסוכנת שרון קרטר (אמילי ואן-קאמפ) שנעדרה מהסרטים האחרונים במותג אחרי קריסתה של הסוכנות החשאית בה עבדה, וכן הלמוט זימו (דניאל ברוהל), שהיה הנבל המרכזי בסרט "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" בו התפלגה קבוצת הנוקמים לשני מחנות שנלחמו זה בזה.

בנוסף לאותם פנים מוכרים, "פלקון וחייל החורף" תרחיב גם היא את היריעה ותציג לחובבי מארוול שלל דמויות חדשות שהופיעו עד כה רק בחוברות הקומיקס. הנבלים החדשים כוללים את קבוצת הטרוריסים "מנפצי הדגלים", שדוגלת במשנתו הפשיסטית של הגולגולת האדומה, שהיה הנבל בסרט הראשון בסדרת "קפטן אמריקה". בנוסף, הסדרה תציג את דמותו של גיבור על חדש בשם יו. אס. אייג'נט (הלחם של המילים 'סוכן' ו'ארצות הברית'), בגילומו של השחקן וייאט ראסל. בדומה לפלקון ולחייל החורף, גם יו. אס. אייג'נט מילא את מקומו של קפטן אמריקה בקומיקס, אולם זו הופעתה הראשונה של הדמות בסדרה או בסרט לייב-אקשן, ועל פי שמועות עקשניות בקרב מעריצים, בכלל לא בטוח שהוא יופיע בסדרה כגיבור.

ואמנם "פלקון וחייל החורף" הוא הטריילר המדובר ביותר ביום שלאחר שידור הסופרבול, אבל הוא לא לבדו. רשת CBS ששידרה את האירוע נעזרה בו כדי להשיק את עונת השידור החורפית והחדשה של ערוצי השידור בבעלותה (בהם שירות הסטרימינג CBS אקסס וערוץ פרמאונט). במהלך המשחק שודרו גם טריילרים חדשים ל"קלריס" - סדרת המשך לסרט "שתיקת הכבשים" ול"Y:1883" - סדרת בת למערבון הטלוויזיוני "ילוסטון". מיד אחרי סיומו של אירוע הספורט, שודר פרק הבכורה בסדרת האקשן "נקודת שוויון", המבוססת על הסרט המצליח באותו השם. את מקומו של דנזל וושינגטון בתפקיד הראשי תופסת בסדרה קווין לאטיפה, ואם להסתמך על הטריילר ועל הביקורות לפרק הבכורה - מדובר בלהיט.