שנה לאחר שהוגש נגדו כתב אישום על הטרדה מינית, השחקן קובה גודינג ג'וניור ("סיפור פשע אמריקאי: אמריקה נגד או ג'יי סימפסון") הגיע במהלך סוף השבוע לבית המשפט העליון שבמנהטן, למטרת עריכת שימוע לקראת המשפט בעניינו, שצפוי להיפתח בחודש הבא. במהלך הדיון, התברר כי עורכי דינו של גודינג ג'וניור, המואשם ב-6 סעיפים של התעללות מינית ונגיעה שאינה בהסכמה על ידי שלוש מתלוננות שונות, לא בוחלים באף אמצעי כדי להגן על הלקוח שלהם, גם אם זה אומר לתקוף את עדות התביעה. 

גודינג ג'וניור נעצר לראשונה לאחר שעובדת בבית המלון Moxy בטיימס סקוור שבניו יורק האשימה אותו בטענה שמחץ את שדיה ביוני 2019, והוא הכחיש. לאחר מכן, השחקן נעצר שוב והואשם בצביטת ישבנה של מלצרית במסעדת oTa באוקטובר 2018, ומתלוננת נוספת טענה כי הוא ביצע בה מעשה מיני ללא הסכמה במועדון הלילה LAVO בניו יורק. בעוד רק שלוש מתלוננות נכנסו לכתב האישום הרשמי, עם הזמן הוצגו עוד ועוד עדויות נגד גודינג ג'וניור, כשלפי התביעה מספר המתלוננות הרשמי עומד כעת על 30. 

קובה גודינג ג'וניור כאו ג'יי סימפסון (צילום: יחסי ציבור)
חוזר לספסל הנאשמים, הפעם לא במסגרת סדרה. גודינג ג'וניור ב"סיפור פשע אמריקאי" | צילום: יחסי ציבור

במהלך השימוע, עורכי דינו של גודינג ג'וניור הצהירו כי בכוונתם לתשאל את המתלוננת הראשונה, עובדת בית המלון, במהלך המשפט, תוך הסבר כי היא "מדברת בנוחות בבלוג שלה על הרצונות והתשוקות שלה להיות בשלישייה ולא במערכת יחסים מונוגמית". בהמשך, ההגנה אף רמזה כי בכוונתה לטעון שלמתלוננת יש "מאפייני אישיות מסוימים" אשר מעלים את הסיכוי שהיא תגיש תלונות שווא נגד מפורסמים. בתגובה לאותן כוונות השופט הצהיר כי כל עוד עורכי הדין יצליחו להוכיח את הרלוונטיות של שאלותיהם לתיק - הוא יאפשר להם לתשאל את המתלוננת. 

בנוסף, השופט שאל את עורכי דינו של גודינג ג'וניור לתשאל את המתלוננת בנוגע לגודל החזה שלה, וזאת בהמשך לטענות אשר השמיעו בעבר לפיהן כי חוסר הביטחון של המתלוננת משפיע על התפיסה שלה בנוגע ליחסיה עם השחקן. עורכי הדין השיבו בחיוב, וטענו כי על סמך הבלוג אותו תפעלה בעבר ניתן לראות כי "היא מדברת על העובדה שהיא מודעת לגודל החזה שלה, היא מודעת לסגנון השיער שלה". לפי עורכי הדין, תפיסתה של המתלוננת עשויה להשתבש בשל חוסר הביטחון שלה בנושא.

גודינג ג'וניור עצמו, שיצא מבית המשפט בתום הדיון, נשאל על ידי אחד העיתונאים האם נשים בעלות חזה קטן הן שוגות באשליות, כפי שמשתמע מכתב ההגנה שלו. השחקן קרץ, הסיר את מסכת הפנים שלו באופן חלקי ואמר "Black Lives Matter",כאות תמיכה במחאת השחורים בארה"ב, כפי שנכתב על החלק הפנימי של המסכה שלו.