השיר של לי ואור: במרץ 2023 נרצח בפיגוע בדיזינגוף אור אשכר ז"ל, כשמי שהייתה בחודשים האחרונים לחייו בת זוגו היא המשפיענית לי מנחם, ליקוש. מנחם היא גם חברתה הטובה של כוכבת "רוקדים עם כוכבים", דנית גרינברג - ורגע מרגש במיוחד נרשם הערב (א') כשגרינברג הקדישה את ריקוד הוואלס לצידו של הרקדן עידן אטיאס לאור ולליקוש. "זה ריקוד עם המון רגש. השיר הראשון שעלה לי לראש זה "Until I Find you" כי זה היה השיר של אור שנרצח בפיגוע בשנה שעברה", אמרה גרינברג לפני שעלתה לרחבה.

גרינברג התייחסה לחברתה הטובה ולסיפור האהבה שהיה בן השניים. "זה היה סיפור מהאגדות. הזוגיות שלהם נקטעה בצורה הכי כואבת שיש. הקשבנו לשיר, וראיתי אותם רוקדים. אני רוצה להביא את זה כמתנה לליקוש. מבחינתי זה הריקוד הכי חשוב שארקוד כאן בתוכנית. אנחנו לגמרי הולכים לרקוד את האהבה של אור וליקוש", המשיכה.

_OBJ

כשדנית ועידן עלו לרחבה, ליקוש התרגשה מאוד ולא הצליחה לעצור את הדמעות, כמו שאר האנשים שהיו בקהל. בסיום הביצוע, עמדה על הרגליים והודתה לצמד. "אני הכי מתרגשת בעולם. אלו פרחים שאור היה נותן לי, ודנית שתלה מלא סימנים בריקוד", התייחסה לזר הפרחים שקיבלה מהכוכבת. "דנית יודעת מה היא בשבילי וכמה חשוב לי להנציח את אור. מבחינתי דנית ועידן נתנו את הבמה הכי מכבדת".

גם השופטים לא נותרו אדישים לביצוע ולמחווה המרגשים. "את חברה מדהימה, וזו מחווה מרגשת. השקט מאוד יפה לך, היית בבסיס, בשקט פנימי. שחררת את הטירוף, הייתי מהופנטת. הביצוע ריגש אותי", החמיאה אנה. דנית הודתה גם היא שהתרגשה בטירוף: "הבטתי על ליקוש והרגשתי שבעוד רגע הלב שלי יוצא מהמקום. עידן ואני הכנו את הריקוד מתוך הלב שלנו, נתנו את כל האהבה לליקוש, לזכר אור ולמשפחה שלו".