האמת, עם כזאת כריזמה ונוכחות בימתית מרשימה היינו צריכים לחשוד מהרגע הראשון שהתות ב"הזמר במסכה" היא השחקנית סנדרה שדה. בזמן שאופירה, שחר חסון, סטטיק ובן אל היו המומים מהחשיפה שלה, היחיד שחשד בסנדרה היה הבמאי צדי צרפתי שמכיר אותה היטב בזכות הקריירה המרשימה שלה בתיאטרון.

מחר (רביעי) תחגוג סנדרה את יום הולדתה ה-72, וכעת היא יכולה להוסיף לרזומה המרשים שלה את דמות התות ב"הזמר במסכה" - וגם בעלות על חלקת תותי שדה ענקית על שמה. במערכת "חי בלילה" החליטו להפתיע את השחקנית ולדאוג שלא נשכח אף פעם את הימים שבהם רקדה בתחפושת תות על הבמה.

אבל עוד לפני כן, בשיחה עם נדב בורנשטיין, הודתה סנדרה כי היא מאוכזבת שהודחה. "בשמה של ריקי רוזן אני יכולה לקלל את כל העולם", צחקה ונכנסה לרגע לנעלי הדמות האגדית שלה בסדרה "סברי מרנן", "אני שומעת את ריקי אומרת לי - 'כל זה עשית בשביל להיות המודחת השנייה? את לא מתביישת?'. ועוד בלי לתת לי לצבוע את השיער, בגילי המופלג. לא הספקתי לצבוע אותו וזה הטריד אותי. אמרתי, לא פייר, מועמדת להדחה עם שיער מוזנח?".

חלקת התות ע"ש התותית (צילום: מתוך האינסטגרם של משק אריאל)
חלקת התות ע"ש סנדרה שדה | צילום: מתוך האינסטגרם של משק אריאל

יונה אליאן, מי שמגלמת את הנמסיס הנצחית של ריקי ב"סברי מרנן", ביקשה לברך אותה. "איך לא ידעתם שזאת סנדרה, הזמיר הידוע?", תהתה אליאן, "את שרה כל כך יפה, סנדרה, הייתי בטוחה שלא יפספסו אותך ב'הזמר במסכה'. הכי מתאים לך להיות התות. את כל כך אוהבת לשיר, הייתי שולחת אותך לאירוויזיון".

לסיום, נחנכה בשידור חי חלקת השדה על שמה של סנדרה שדה, התות. צחי אריאל ממשק אריאל שבמרכז הארץ הסיר את הלוט מעל השלט החגיגי והודיע כי כולם מוזמנים לבקר בשדה האישי של סנדרה ולקטוף תותים. "יש לי צמרמורת", הודתה סנדרה המופתעת, "איזה מרגש, זה לנצח. זה הפרי האהוב עליי".