הלם בהוליווד: השחקן דריוס מקריי, שמוכר בעיקר כאדי ווינסלו מהסיטקום המצליח של הניינטיז אריזה משפחתית (תפקיד אותו גילם במשך עשר שנים ו-209 פרקים!) חשוד כעת בכך שלא רק פירק את האריזה המשפחתית שלו - אלא גם חיבל בה.

אשתו לשעבר של מקריי, תמי ברונר, טוענת כי הוא זה שגרם לנקע בידה של בתם בת השנתיים זואי, וזאת לאחר שהוציא אותה ממקומה כמשך אותה באלימות בחודש מרץ האחרון. מקריי, לעומת זאת, טוען שהוא לא המפלצת שמתארת תמי, ומכחיש הכל.

"אף אחת מההאשמות הללו אינן נכונות", אמר לאתר TMZ, "וה מאוד מעציב אותי ופוגע בי. הדרך שבה זה קרה, בעיקרון, היא שסיימנו ביקור אצל המשפחה שלי ואז היא ביקשה ממני לקחת את התינוקת לשירותים. כשלקחתי אותה, היא פשוט אמרה 'אאו'. מעולם לא משכתי לה את היד. מה שמתסכל יותר מהכל הוא הצורך להסביר שאני לא איזו מפלצת". 

אריזה משפחתית (צילום:  יחסי ציבור )
אריזה משפחתית | צילום: יחסי ציבור

מקריי טוען כי כל התקרית אורגנה במכוון על ידי תמי, ממנה התגרש בשנה שעברה. הוא טוען כי אשתו לשעבר הדריכה את בתם לשקר ולהתנהג כאילו היא פצועה, ואז לקחה אותה לבית החולים למרות שניכר שהיא בסדר גמור. "אני המום ופגוע", אמר, "אני מתפלל בשבילה שהיא תוכל לסדר לעצמה את הראש, ואני מתפלל בשביל הבת שלי, הבת שלנו". הסיפור, אגב, יצא לאור בעקבות מאבקם של השניים על המשמורת של בתם, ואין ספק שהם החליטו לשחק מלוכלך.