ביונסה ידועה בתור אחת מסרבניות הראיונות הגדולות ביותר, וכמעט ולא משתתפת במסעות יחצי ציבור או שיתופי פעולה עם אמצעי התקשורת, לא רק בנוגע למוזיקה שלה - אלא בכלל בכל פרויקט בו היא משתתפת, בין אם מדובר בסרט קולנוע, סרט דוקומנטרי או סתם דיבוב. קליפ שצף מחדש בטוויטר בימים האחרונים מזכיר שזה לא תמיד היה המצב, ואולי גם מסביר למה הכוכבת בחרה להימנע מראינות בשנים שחלפו מאז. בהתחשב בראיון הספציפי הזה שלה עם טיירה בנקס, אי אפשר להאשים אותה.

בשנת 2007 ביונסה התארחה בתוכנית האירוח של בנקס כדי לקדם את האלבום שלה, "B’Day" ואת הסרט "נערות החלומות". ביונסה הביאה עמה לאולפן את אמה, אחותה ואחייניתה, ביצעה בלייב את השיר "Déjà Vu", ואפילו חשפה את כישרון הפזילה שלה. הראיון כנראה היה עד כדי כך מוצלח ששנה לאחר מכן הגיעה שוב ביונסה לתכנית, הפעם כדי לקדם את אלבומה "I Am… Sasha Fierce". אלא שהפעם הראיון עצמו התנהל קצת אחרת.

בנקס, ככל הנראה החליטה שהסיבוב השני של ביונסה אצלה באולפן הוא זמן טוב לגוון קצת ולערוך עם הכוכבת ראיון אחר. "אתם מוכנים לראיון שונה עם ביונסה?", שאלה את הקהל באולפן, ואז התחילה לשאול את הזמרת שאלות המבוססות על חידודי לשון ומשחקי מילים עם שמה של ביונסה ועם שם האלטר אגו שלה - סשה פירס. באיזה חידודי לשום מדובר בדיוק? בואו נגיד ששאלות כמו "באיי-אונסה (buy-oncé, 'לקנות-אונסה') - מתי בפעם האחרונה קנית משהו בחנות?" או "סייאנס-סיי: אם היית יכולה לתקשר עם מישהו שנפטר, מי זה היה?" הן לא השאלות הכי קשות באותו ראיון מטורלל.

משתמש טוויטר בשם Danny Pellegrino העלה לאחרונה את אותו ראיון נשכח לכותרות כשערך קליפ מתומצת של כל השאלות ההזויות של בנקס, שבין היתר שאלה את ביונסה מהי הגבינה החביבה עליה, האם תצבע את שיערה כשתתבגר, האם הצביעה ב"אמריקן איידול", מתי השתכרה לאחרונה, מי הספייס גירל החביבה עליה, האם היא שרה במקלחת, האם היא יודעת לעשות מבטא רוסי ואיזה ג'וש היא חושבת שסקסי יותר – ג'וש ברולין או ג'וש לוקאס - כל אלה כחלק ממשחק מילים כל שהוא עם שמה של הכוכבת.

למרות שנראה שביונסה זרמה עם הראיון יחסית בכיף, משתמשים בטוויטר כבר העלו השערה שזה ככל הנראה הראיון שגרם לה להחרים את אמצעי התקשורת. גם בנקס עצמה הגיבה מחדש לסרטון, וכתבה: הייתי משוגעת, סליחה (לא באמת) ביונסה".