הן אולי לא יידרשו לחתום בלשכת האבטלה, אבל החל מהשבוע בנות משפחת קרדשיאן יאלצו להתרגל למציאות שהן כבר הספיקו לשכוח, כזו שלא כוללת את המצלמות והמיקרופונים של ערוץ E!. ביום שישי צולם הפרק האחרון בהחלט של תכנית הריאליטי המשפחתית - מתוך עונתה ה-20 - ובזמן שלבנות היו מספיק צרות על הראש, בהן גירושיה המסתמנים של האחות קים מבן הזוג קניה ווסט, הן דאגו לשתף את העוקבים בחגיגות הדי-מרירות שלהן, עם כיבוי המצלמה בפעם האחרונה.

בחודש ספטמבר האחרון, כזכור, בנות המשפחה הראשונה של הריאליטי הודיעו על סיום התכנית בכיכובן, ששודרה ברצף מאז שנת 2007, ולאחר שורת ספקולציות ותיאוריות - התברר כי הצעד הבא שלהן על המסך יהיה במסגרת חוזה עם שירות הסטרימינג הולו, עבורו הן אמורות להפיק שורת פרויקטים שטרם נחשפו. אבל לפני המעבר למתחרים, לבנות קרדשיאן היה עוד חוב אחד לדאוג לו: העונה האחרונה בהחלט של התכנית, שצולמה תחת תנאי המגפה. ובזמן שייקח עוד זמן עד שהמעריצים יוכלו לצפות באותו פרק פרידה, את החגיגות שהגיעו מיד אחריו האחיות דאגו לתעד באופן שוטף באינסטגרם. 

לפי התמונות והסרטונים שקים, קורטני, קלואי ושות' העלו לחשבונות שלהן, חגיגות הפרידה התקיימו בחצר האחורית של קים - תוך הקפדה על מגבלות הקורונה (לפחות בזמן שהמצלמות פועלות) - וכללו בקבוקי שמפניה, עוגיות בדמותם של האחיות וילדיהם וגם מתנה מיוחדת שהוגשה להן מטעם ארין פקסטון, טכנאית האודיו של התכנית מזה 14 שנה: המיקרופונים שליוו את כל אחת מהבנות לאורך הצילומים. "אני עומדת לבכות", הודתה פקסטון במהלך הפרידה.

בסרטון אחר, שעלה לחשבון האינסטגרם הרשמי של התכנית, קים עדכנה את העוקבים: "בדיוק סיימנו לצלם, לנצח... ממש לנצח. סיימנו. אנחנו לעולם לא מצלמים שוב. זה לא משוגע? (...) לחיי, לא יודעת, 15 שנים, 20 עונות של שגעון והמון אהבה". בסטורי האישי שלה, קים הוסיפה: "סיימנו! אבל לא עם הדמעות או עם המשקאות. אני רשמית בוכה. אסירת תודה על כל שנייה". 

גם האחיות קורטני וקלואי תיעדו את הצד שלהן מאותה מסיבה, שכלל בעיקר תמונות של ילדיהן כשהם אוכלים את העוגיות בדמותם - ולמקרה שתהיתם, בעוד סקוט דיסיק, הגרוש של קורטני, זכה לעוגייה בדמותו, קניה ווסט דווקא לא. העונה האחרונה של "משפחת קרדשיאן", נכון לשלב זה, אמורה להגיע למסך כבר בהמשך החודש.