אחרי שגרמה לכל העולם להתאהב שוב בשחמט ולהתאבסס מחדש סביב חייה של הנסיכה דיאנה, נטפליקס כבר הוכיחה שיש סיכונים ששווה לה לקחת - ושאם הם מצליחים, הם כנראה יניבו עוד סדרה שקשה להתחמק ממנה. בעשרת הימים האחרונים מי שמחזיקה בתואר הזה היא "לופן" (Lupin), סדרת מתח צרפתית שנכתבה בהשראת דמותו הספרותית של "הג'נטלמן והשודד" ארסן לופן, אותה יצר מוריס לבלאן.

מאז עלייתה, לא רק ש"לופן" לא זזה מראש טבלת התכנים הכי מבוקשים בנטפליקס (בישראל ובכלל), היא גם הפכה לסדרה הצרפתית הראשונה שעושה את זה בשטחה של ארצות הברית, מדינה שלרוב מתקשה לעכל סדרות וסרטים שלא מדברים בשפת האם שלה. וכאילו שכל זה לא מספיק, התחזית הרשמית של נטפליקס מדברת על מספר בלתי נתפס של 70 מיליון צופים בארבעת השבועות הראשונים של הסדרה באוויר. אחת הסיבות להצלחה של "לופן", שרק חציה הראשון (חמישה פרקים מתוך עשרה) עלה בינתיים, היא ככל הנראה נוכחותו של עומאר סי - כוכב "מחוברים לחיים" שהפך בעשור האחרון לאחד השחקנים הצרפתים האהובים ביותר בעולם.

סי מגלם בסדרה את דמותו של אסאן דיופ, גנב מתוחכם שתמיד נמצא צעד אחד לפחות לפני כל מי שסביבו, ומונע מתוך רצון לנקום את מותו של אביו, שמת 25 שנה קודם לכן. אביו של אסאן, בבקאר, עבד בעבר אצל משפחת פלגריני העשירה והנחשבת, אך נעצר לאחר שנחשד כי גנב ממנה מחרוזת יקרה שהייתה שייכת למארי אנטואנט. בפרק הראשון של הסדרה, "לופן" מראה לצופים את אסאן בצעירותו, בעודו מגיע לבית הכלא לבקר את אביו - רק בשביל לגלות שבבקאר שם קץ לחייו בתא בו הוחזק. אבל פרט אחד באותה סצינה, כזה שקל מאוד לפספס, מציג תמונה מעט אחרת, שעשויה לחשוף את מה שמצפה בהמשך הסדרה.

כפי שמתברר בפרקים הבאים, המסע של אסאן לנקמה במשפחת פלגריני מציב אותו בסכנה, כשבני המשפחה ככל הנראה שוכרים מתנקש מתוחכם שיהרוג אותו לפני שיספיק לחשוף סודות הרסניים כלשהם. בשרשור רדיט העוסק בסדרה, אחד הצופים הפנה את תשומת לבם של חבריו לכך שאותו מתנקש, המגולם על ידי אדמה ניאן, מופיע לרגע גם בפרק מוקדם יותר - באותה סצינה בה אביו של אסאן שם קץ לחייו.

"מישהו שם לב שהבחור שמנסה להרוג אותו בפרקים האחרונים זה אותו בחור שאתם רואים לפני שאבא שלו מתאבד?", תהה אותו גולש, "והוא מחייך אל עבר לופין הצעיר (הכוונה היא לאסאן, ששואב במהלכיו השראה מדמותו של לופין, ר.א), אז אולי זה בכל זאת לא הייתה התאבדות". "צפיתי בזה שוב אתמול בלילה וגם שמתי לב לזה!", השיב לו אחד הגולשים, "הוא כנראה עשה את אותו הדבר שהוא עשה לפביאן (דמות שמופיעה בהמשך העונה) - הרג אותו וגרם לזה *להיראות* כמו התאבדות". 

הנוכחות של ניאן, יש לציין, מגובה לא רק בעדויות של צופים חדי עין - אלא גם בעמוד הרשמי של הסדרה באתר IMDB, שמעניק קרדיט לשחקן על הפרק הראשון. ישנה כמובן האפשרות שמדובר בלא יותר מקריצה סמלית, על כך שדמותו של המתנקש פשוט נמצאת באותו זמן בכלא בו מוחזק אביו של אסאן, אבל "לופן" כבר הוכיחה את עצמה בתור סדרה שיודעת להיות חכמה יותר מהצופים שלה במידת הצורך, כזו ששותלת רמזים שיזכו למשמעות רק בהמשך. התשובה, אם אכן תהיה כזו, ככל הנראה תגיע בחציה השני של העונה, שנכון לשלב זה עוד לא ברור מתי יגיע לנטפליקס.