בעונה השנייה של "חינוך מיני" נכנסה לחיינו דמות חדשה ומסקרנת: אייזק, השכן של מייב משכונת הקרוונים, שמתגורר יחד עם אחיו ג'ו. אייזק נכה והפך משותק בידיו וברגליו בזמן ששיחק עם ג'ו כשהיו עוד ילדים; הוא טיפס על עץ גבוה, כדי להוכיח לאחיו שהוא חזק יותר ממנו, ונפל מצמרתו אל האדמה. הקשיים שליוו אותו מגיל כה צעיר עודדו אותו לפתח שריון עבה; אייזק הוא שנון וחד, הוא ביקורתי וציני ואף צוחק על המוגבלות של עצמו. אבל בפנים, הוא נפש רגישה ועדינה - לאורך העונה הקודמת, הוא נשבה בקסמיה של מייב המרדנית והמבריקה ומתאהב בה עד כלות.

האהבה החזקה שהוא חש כלפי מייב הוציאה ממנו גם דברים לא טובים. כזכור, בסוף העונה השנייה אוטיס שולח למייב הודעה קולית ובה הוא מתוודה בפניה על אהבתו: אייזק, מהפחד שאהובתו תרוץ לזרועותיו של שותפה לשעבר לקליניקה, מוחק את ההודעה ואיתה את הצהרת הכוונות של אוטיס - מעשה ששוב הרחיק את מייב ואוטיס מהזוגיות המיוחלת. מיותר לציין שבן רגע הוא הפך לדמות שנואה. אבל בעונה הנוכחית, אייזק מנסה לכפר על מעשיו: הוא עדיין מנסה לפלס את דרכו לליבה של מייב, אבל לא לפני שהוא מודה באשמה ומספר לה על אותה הודעה גנוזה. בכך, אייזק הגיע לגאולה ורכש מחדש את אהבתם של לא מעט צופים כועסים - ובכל זאת, יש מי שעוד נוטרים לו טינה.

אבל ג'ורג' רובינסון, השחקן שמגלם אותו, לא חושב שאייזק הוא אדם רע. בריאיון למגזין i, אמר השחקן כי "לא בהכרח הייתי אומר שהוא נבל, הוא יותר סוג של אנטגוניסט. כל הסדרה בנויה סביב סיפור ה-'will they, won’t they' (מייב ואוטיס, שג"מ) ואייזק הוא פשוט מכשול בדרך לזה". רובינסון מבהיר כי "כן, אייזק יכול להיות קצת ממזר, אבל אני חושב שהיו כמה סיבות טובות למחיקת ההודעה ההיא".

רובינסון, בן 24 בלבד, הצטרף לקאסט הסדרה בשנת 2020 והיה זה תפקידו המקצועי הראשון על המסך. לדבריו, האודישן היה מורט עצבים, שכן הוא אהב את "חינוך מיני" טירם כיכב בה. לדברי רובינסון, הוא ואייזק שונים בהרבה דברים, אבל חולקים תכונה אחת מהותית: חוש ההומור האפל. למעשה, חוש ההומור ההוא בלט גם כשדיבר השחקן על הפציעה שגרמה לנכותו, שהתרחשה במהלך משחק רוגבי. הוא היה אז בן 17, ומאז הוא משתמש בכסא גלגלים. "הייתי גרוע ברוגבי", אמר. "אני די שרוכי ומאורך אז מה שעשיתי היה לתפוס את הכדור ולהעיף את הגוף שלי על אנשים, ומקווה לטוב. במשך 17 שנים זה הלך ממש טוב: לפני מה שקרה, בהחלט היו כמה פעמים שבהם משהו רע יכול היה לקרות, אבל חמקתי מזה".

רובינסון רצה להיות שחקן מאז שהחמיץ את ההזדמנות לככב בהפקת בית הספר שלו. הוא צפה במופע ונשבע להיבחן באודישן בפעם הבאה, ושנה לאחר מכן הוא השתתף בעיבוד הבית ספרי ל"צ'רלי בממלכת השוקולד". הוא היה באמצעו של תואר ראשון בפילוסופיה כשנודע לו שהתקבל ל"חינוך מיני", ובעוד הוא אכן מתכוון לחזור ללימודים יום אחד - הוא ממש לא ממהר: "אפלטון לא מתכוון לכתוב ספר נוסף בקרוב", אמר.

אייזק היה הדמות בעלת המוגבלות הראשונה ב"חינוך מיני". דמותו נכתבה בתחילה כדמות של קטוע רגל או יד, אבל יוצרי הסדר - בראשם לורי נאן - היו פתוחים להתאמת התפקיד למוגבלויות השחקן שהם בחרו ללהק. "קטוע רגל יתמודד עם אתגרים שונים משלי, ואני כנראה מסתבך יותר עם נגישות", הסביר רובינסון, וציין כי הסצנה האהובה עליו מגיעה בעונה השנייה של הסדרה, כשאייזק נתקל במדרגות המובילות למסיבת בית ומורה לקבוצת חברים קרובה להרים אותו על מנת שיוכל להגיע. "זה קרה לי כמה פעמים בחיים וביקשתי מזרים לעשות דברים בשבילי. זה כיף, אתה יכול פשוט לגרום לאנשים לעשות דברים", אמר בהומור. 

השחקן היה נחוש להפוך את אייזק לדמות עגולה ומורכבת. בעונה השלישית אנחנו לומדים יותר על תשוקתו לעולם האמנות, למשל, ונחשפים לסצנה אינטימית ומרגשת שלו ושל מייב, במהלכה הוא מסביר לה איך הוא מתגרה מינית למרות הנכות. "אני מאוד גאה בסצנה הזו. ידענו שזה יהיה 'דבר', ושיהיה לזה קונטקסט רחב, אבל רצינו להתרחק מזה - אחרת אתה פשוט עושה דברים בשביל שאנשים יטפחו לך על השכם, וזה טיפשי". רובינסון, שעובד בימים אלה על פרויקטים סודיים משלו, חושב שסצנות מסוג זה יהיו נפוצות יותר אם יותר יוצרים נכים יקבלו הזדמנות לעבוד בתעשייה. "הכלל הותיק ביותר הוא 'תכתוב דברים שאתה יודע לספר עליהם', ואם הכותבים אינם נכים הם לא ידעו איך לעשות את זה - או לפחות, זה יהיה הרבה יותר קשה. המעורבות של בעלי מוגבלויות בתהליכי יצירה צריכה להיות משמעותית יותר, זה מה שיגרום לתעשייה להיות מאוזנת. אם, למשל, לוהקת לתפקיד בעייתי שנכתב עבורך - אין לך הרבה מה לעשות עם זה".