"לא יהיה מפתיע אם תזכה": לינוי אשרם, המתעמלת האומנותית שעשתה היסטוריה במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020 וזכתה במדליית זהב לא יורדת מהכותרות בישראל - ומסתבר שהיא ממשיכה לעורר הדים גם ברוסיה, שם סוקרה רבות, ובאופן תוקפני ולא מחמיא, לאחר שעשתה את הלא ייאמן באולימפיאדה. רק שהפעם, הרוסים מפרגנים למי שבתקופה האחרונה כובשת את הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" (פרק חדש מחר, אחרי החדשות, קשת 12) לצד הפרטנר רפאל פליישמן.

"לאחר אולימפיאדת 2020, לינוי אשרם הפכה לכוכבת אמיתית בהתעמלות אומנותית", נכתב באתר הספורט הרוסי SPORT24, בכתבה אודות אשרם תחת הכותרת "שורפת את הרחבה". עוד נכתב בגוף הכתבה: "היא הייתה האדם הראשון מזה 20 שנה שגבר על ספורטאים מרוסיה בהתעמלות אומנותית, ולאחר מכן פרשה מהתחום והתפתחה בכיוונים אחרים".

"בימים אלו הספורטאית משתתפת בתוכנית הישראלית 'רוקדים עם כוכבים', כשבן זוגה המקצועי הוא רפאל פליישמן – ובחזרות הראשונות השניים הבינו ששניהם מדברים רוסית ואפילו דיברו מעט ביניהם", נכתב בין היתר בהמשך. "כבר בהופעה הראשונה הם הראו את היכולות של המתעמלת, וההתחלה הייתה מזהירה. אלא שהיא הייתה צריכה גם ללמוד כיצד לשמור על שיווי משקל בעקבים. מההופעות ניכר שהצמד מצליח מאוד. הם מנצלים כל הזדמנות כדי לגוון, לנסות משהו חדש בכל פעם. בהתחשב באהדת הקהל, לא יהיה מפתיע אם אשרם תזכה".

במהלך הכתבה המדוברת, פירטו על הנאמברים השונים של אשרם בתחרות הריקודים – איתם היא גורפת מחמאות רבות ונלהבות מהשופטים, בהם נאמבר הפסדובלה שביצעו לאחרונה, עליו קיבלו לא פחות מ-40 נקודות מושלמות. זה קרה במשימה שבמהלכה השניים היו צריכים לשלב חפץ, במקרה של אשרם חבל בו נדרשה לשלוט באופן מלא. למרות שאביזרים הם לא דבר זר עבורה, אשרם הבהירה בריאיון לניב רסקין: "יש לא מעט ביקורות, לא חושבת שאפשר להגיד שזה היה לי קל. כי זה לא".

כזכור, בזמן שבישראל חגגו את הזהב האולימפי של אשרם שהצליחה לגבור על האחיות הרוסיות דינה וארינה אברינה בגמר הקרב-רב בהתעמלות אומנותית - הזכייה עוררה דרמה במדינה שהמתעמלות שלה לרוב מסיימות בראש הפודיום. בגיל 22, שמונה חודשים לאחר הזכייה ההיסטורית בתחרות שהייתה בשליטה רוסית בשנים לפני כן, אשרם כאמור הודיעה על פרישה – ופנתה לכיוונים נוספים, בהם הרחבה של "רוקדים עם כוכבים".