תוכנית האירוח "הלילה עם צ'לסי" בהנחיית הקומיקאית צ'לסי הנדלר, ששודרה בערוץ E! החל מ-2007 אמנם ירדה לפני חמש שנים, אבל כל מי שצפה בה זוכר בבירור את מי שהנדלר התייחסה אליו בתור הליטל נאגט שלה (בתרגום חופשי, ביס קטן או חתיכת אוכל קטנה): צ'ואי בראבו. בראבו, שכיהן כסיידקיק של הנדלר, ושגובהו מטר ו-30 סנטימטרים בלבד - מכאן הכינוי - הלך הלילה לעולמו בגיל 63.

על המסך, הנדלר ובראבו היו בלתי נפרדים, והוא לגמרי זרם עם כל הדברים המוזרים ולפעמים המביכים שהיא ביקשה ממנו לעשות, בהם התחפשות בשלל תחפושות מבודחות והשתתפות במערכונים קומיים. התוצאה הייתה ביזארית, מצחיקה ולפעמים אפילו מרגשת.

ב-2012, צ'ואי חשף שהוא סובל מסרטן הערמונית והלילה, כאמור, דווח שהוא מת כתוצאה מסיבוך של המחלה. הנלדר כמובן חלקה לו כבוד אחרון, ופרסמה באינסטגרם קולאז' תמונות של השניים, על השטיח האדום ובתלבושות משונות על סט צילומי התוכנית. "אהבתי את הנאגט הזה, והיה לי העונג לראות כמה אנשים אהבו אותו כמו שאני אהבתי אותו, ועדיין אוהבת", היא כתבה.

View this post on Instagram

A post shared by Chelsea Handler (@chelseahandler) on

"צ'ואי נתן לנו כל כך הרבה צחוק ולא אשכח בחיים את הצליל של הצחוק שלו יוצא מהמשרד שלו. או את 'שיחות העסקים' שלו עם 'המנהל העסקי' שלו, או את מעמד הנעליים שלו עם כל הנעליים במידות של ילדים. לא אשכח את חג המולד שהוא בא איתי לבקר את המשפחה שלי בפלורידה, ואת זה שהאחיינית שלי, שהייתה בגובה 1.67 מ', ראתה אותו ואז רצה לכיוון השני כי היא הייתה מפוחדת. אחותי ואני היינו כל כך נבוכות והתנצלנו בפניו, אבל צ'ואי אמר לנו 'זה בסדר, הרבה ילדים קטנים נבהלים כשהם רואים ילדים גדולים!'. אני אוהבת אותך, צ'ואי".

בראבו הוא מקסיקני במקור, והבן הצעיר מתוך שבעה ילדים. הוא עבר ממקסיקו ללוס אנג'לס בגיל 15, והתחיל לשחק בתחילת שנות התשעים, אבל הופיע בתפקידים שוליים יחסית עד שהנדלר הפכה אותו לעוזר האהוב בתוכנית האירוח הפופולרית שלה. אחרי שהתפרסם, הוא הקים ארגון צדקה בעיר הולדתו במקסיקו שאוסף אוכל ובגדים עבור אנשים שסובלים מאלכוהוליזם, והקים בלוס אנג'לס את אקדמיית בראבו, שמטרתה לקדם שחקנים ושחקניות מהקהילה הלטינית. תהילתו ב"הלילה עם צ'לסי" היתרגמה גם להופעה בתוכניות נוספות, ובראבו התחרה גם בתוכנית הריאליטי "ספלאש" ואף צילם הופעת קמע באחד מסרטי "שודדי הקאריביים".