כשמדובר בקומדיה, הדיון שהיא מייצרת הוא לרוב דבר מבורך וחשוב, ורבים אף יאמרו כי קומדיה שמתחשבת בתכתיבי הפוליטיקלי קורקט איננה מעוררת מחלוקת ולכן איננה טובה. במקרה של קווין הארט, יכול להיות שהוא לקח את התיאוריה הזו צעד אחד רחוק מדי, כאשר אחת הבדיחות בספיישל הקומי החדש שלו בנטפליקס גררה מהומה אמיתית ברשת, וגרמה לצופים לטעון כי הקומיקאי מקטין נשים שחורות ומתבטא בצורה פוגענית.

באחת הבדיחות מתוך המופע החדש, "Kevin Hart: Zero F**ks Given", תיאר הארט דיאלוג שלו עם בתו בת ה-15, האבן לי: "'אבא, אני לא מחבבת את רוב יותר. אני מחבבת איזה אחד שקוראים לו טים'. מיד, בראש שלי, אמרתי 'הבת שלי זונה. זה קטע של זונות. פעילות זנותית ממש מול הפנים שלי'". הגולשים, כמובן, התרגזו - והתגובות החריפות לא איחרו להגיע: רבים מהם האשימו את הקומיקאי בכך שהוא מקטין את הבת שלו, ומקטין נשים שחורות באופן כללי.

גולשת אחת כתבה בחשבון הטוויטר שלה, "החוצפה של קווין הארט לקרוא לבתו המתבגרת 'זונה' (על כך שיש לה קראשים רגילים של גיל ההתבגרות), אבל הוא לא יכול להיות נאמן לאשתו! אה בסדר!", בהתייחסות לדיווחי העבר אודות הארט ומערכות היחסים שלו. אחרת, מצדה, הסבירה כי "אני יכולה לראות את זה עכשיו. בתו של קווין הארט תגיע לתיכון ואיזה נער יגיד לה 'אפילו אבא שלך חושב שאת זונה'. הילדה המסכנה הזו". 

עכשיו, הארט מגן על הדברים שאמר על חיי האהבה של בתו המתבגרת במופע החדש. לאחר ששמע את הביקורות ההולכות וגוברות, הארט החליט לקחת חלק בצ'אט בשידור חי של אפליקציית Clubhouse בנושא "האם קווין הארט מצחיק?" בו גולשים הביעו את דעותיהם השונות בנושא. על פי דיווח של TMZ, השיחה נמשכה מעל ל-15 דקות, והרוחות בה היו סוערות במיוחד, כשאנשים קטעו זה את זה ואף דיברו בקול רם. אספקטים שונים של ההומור של הארט עלו לדיון, אבל רעיון אחד היה חזק יותר מכולם - ולפיו להארט יש נטיה ברורה להשתיק נשים שחורות כחלק מהקומדיה שלו, כשעל פי הגולשים זוהי הנצחה של תרבות רעילה. הארט שאף להתייחס לתגובות שקיבל בנוגע להערה השנויה במחלוקת על בתו המתבגרת, ולאחר השיחה הטעונה הוא החליט להעלות סרטון בן שתי דקות לחשבון האינסטגרם שלו ובו הוא מסביר את עצמו, לאחר שככל הנראה הושפע מהביקורות הבונות שהופנו כלפיו.

למרות שהכיר בכך שאמירתו הייתה מעט בעייתית, הארט עדיין סירב להסכים עם הגולשים שטענו כי הוא מקטין נשים שחורות ומדבר נגדן. במהלך הסרטון, הקומיקאי היה נחוש להסביר את עצמו ולתקן את הטעות באומרו כי "בסדר חבר'ה, אנחנו חייבים לעצור. תפסיקו עם הנרטיב השקרי. זהו נרטיב כוזב שנוצר עכשיו ואם הייתם ב-Clubhouse והייתם חלק מהשיחה, (אתם יודעים ש)זה לא היה קשור לנשים שחורות. זה לא שאני יוצא נגד שחורות. תפסיקו". הארט סיפר כי הוא נשאל רבות על אמירתו המפוקפקת לגבי בתו הצעירה, והכריז כי "הנה מה שזה: אני לא קורא לבת שלי זונה. אני אומר שמה שהיא עשתה זו פעילות זנותית. התקשרתי לשלוש זונות לשעבר שהכרתי ושאלתי אותן אם זו פעילות זנותית. הייתה לנו שיחה טובה על זה".

View this post on Instagram

A post shared by Kevin Hart (@kevinhart4real)

זו לא השערורייה הראשונה בה הארט הסתבך לאחרונה בעקבות המופע; רק בשבוע שעבר הקומיקאי חטף מהגולשים על כך שהלביש את בתו התינוקת בסרבל עם כיתוב שמכיל קללות, והעלה את התמונה לחשבון האינסטגרם שלו. אותו סרבל נשא את שם המופע החדש, "Zero F**ks Given", והקומיקאי הלביש את הבגד לבתו על מנת לקדם את הספיישל המדובר. הביקורות של הגולשים ככל הנראה לא ריגשו את הארט יותר מדי, והוא המשיך לעמוד מאחורי ההחלטה כאשר קבע כי הסערה שהתעוררה היא "טיפשות ברמה הגבוהה ביותר". 

עוד לפני אותן בחירות שנויות במחלוקת של הארט, הספיישל הקומי ספג תגובות תוקפניות במיוחד כלפי הקומיקאי, אבל לא מסיבה פוליטית או ערכית - אלא כי לטענת אותם צופים, המופע פשוט לא מצחיק. כש-"Zero F**ks Given" רק עלה לנטפליקס, צופים רבים התאכזבו מהתוצר החדש של הארט ושיתפו את דעתם ברשתות החברתיות. גולש אחד כתב, "זה כבר לא מה שזה היה". אחר הגיב כי "הגיע הזמן שלו לעזוב את הבמה". גולש נוסף הסביר כי "קווין הארט הופך לפחות ופחות מצחיק", ואחד אחר כתב: "12 דקות אחרי שהספיישל של קווין הארט התחיל, הייתי חייב לכבות אותו". "רק עכשיו אנשים מבינים שקווין הארט לא מצחיק?", תהתה גולשת נוספת.