את הקבוצה הראשונה השבוע אנחנו מקבלים עם אליהו גוטפריד, שהיה מעצבן עוד באודישן שלו כשעבר מעברית לאנגלית והתעקש לשיר עם אוזניות. אליו מצטרפים צמד החמודים אורי וטירל, דבי ג'יימס הרקדנית, אבישי אזיקרי הראפר שנשאר בתכנית רק בזכות סאבלימינל ונועם בן לולו. הבעיות מתחילות להתעורר כבר בבחירת השיר, כשרוב חברי הקבוצה מתעניינים בשיר באנגלית ונועם מתלונן על בעייתיות עם אנגלית, כשבסופו של דבר הוא מחליט לעזוב את התחרות בלי לנסות. וואו, אשכרה קיבלנו עזיבה ראשונה בשבע הדקות הראשונות של הפרק. לזה קוראים קצב טוב.

החבר'ה מתאפסים ומבצעים לשופטים עיבוד נחמד ל"See You Again" של וויז קאליפה. אליהו הלחוץ מצליח לעבור לשלב הבא להפתעתו (והפתעתנו), אורי וטירל הבוכייה מצליחים להשתלב יפה בין כל הראפרים ועוברים גם הם לשלב הבא. לאבישי ודבי מציעים השופטים להפוך לצמד, דבי מזנקת על ההצעה מיד ואבישי אחריה, לא לפני שהוא מנצל את ההזדמנות להבהיר כמה שהוא נעלב מזה שהשופטים לא חושבים שהוא יכול להמשיך לבד. אנחנו רק רוצים להזכיר לו שגם ב"חיילי הנקמה" הוא לא הופיע לבד.

הקבוצה הבאה כבר פחות מגוונת ומרכזת את רוב הבנות בנבחרת עם רעות לוי, טוהר קדוש, אופק חיים, אליחנה שתביא את המשיח על ישראל וליאל ריינפלד האול-יזראלי גירל. גם בקבוצה הזו הבלאגן מתחיל בבחירת השיר, רוב הבנות מתעניינות ב"I Kissed A Girl" של קייטי פרי ואליחנה מתעקשת על "אדון עולם". וכאילו שזה לא מספיק, חוץ מזה, מתברר שהדת היהודית, לפי אליחנה, אוסרת על לשיר על לנשק נשים. אחרי מאבקים קשים, אליחנה מסכימה לשיר חלק שלא מדבר על נשיקות, אבל רגע לפני העלייה לבמה מתהפכת שוב ומחליטה להיות עציץ על הבמה. למרות הדרמה, הבנות נותנות ביצוע נהדר לשיר ועוברות - חוץ מליאל ריינפלד שנשארת בחוץ. בכל המדינה שמעו את לבו של עברי מתרסק לרסיסים. אליחנה מקבלת הזדמנות לשיר שיר נוסף ומרביצה שיר אחרון מוגזם על גבול המביך, והשופטים מבינים שלהעביר אותה מלכתחילה הייתה החלטה לא מוצלחת. ביוש.

עברנו לקבוצת המתבגרים, כשהראשונה שנבחרת היא עדן טהרני המתוקה שקרעה לנו את הלב עם סיפור מרגש וגישה חיובית לחיים. אליה מצטרפים "Gene Department" הפרחחים, שון וקים, מור בן סימון ואלירז זאדה. החברים בוחרים לשיר את "Telephone" של ליידי גאגא וביונסה ומההתחלה נראה של ל-"Gene Department" קשה מאוד להתחבר לשיר. כמו קלישאה טובה של מוזיקאים דושים ומתנשאים, חברי הלהקה עושים בעיות בחזרות, מתמרדים בגלל שהם לא אוהבים את המוזיקה, מציקים לשאר חברי הקבוצה ואפילו מצליחים להוציא את אלירז מהשקט התמידי שהוא נמצא בו. השאננות המרגיזה שלהם ממשיכה עד השנייה שהקבוצה עולה לבמה עם הביצוע הכי גרוע בשני הפרקים האחרונים, אם לא אי פעם בתולדות העולם, עם מגוון טעויות וזיופים שהיו פוסלים אותם באודישן הראשוני בקלות. אחרי שטוהר ואלירז הפייבורטים עוברים לשלב הבא, שון וקים ו-" Gene Department" הבעייתיים מקבלים הזדמנות נוספת לשיר - ומפספסים. בקטע מדהים מאחורי הקלעים, שון טוען שהם בכלל לא תיאטרליים בזמן שקים בוכה את נשמתה. לזה קוראים פאסון.

צליל וקנין, מאיה פארחן, עינב כהן ואוראל רוזנבאום, חברות הקבוצה הבאה, לא מספיקות לרדת מהבמה אחרי הביצוע היפהפה שלהן ל"ליפול" של ישי לוי והשופטים כבר מעבירים אותן – ובצדק. מדובר באחד מהביצועים היפים שנראו בתכנית עד כה. שמחנו לראות גם את שיר ביטון, יוצאת "בית ספר למוזיקה", שממשיכה לשלב הבא לשמחתו של משה פרץ, המנטור המיתולוגי. אליה מצטרפים גם "הברינקס" המגניבים ולין בן חמו.

את הפרק של רביעי סיימה קבוצת בנים נוספת בכיכובו של חוני אסור הקיבוצניק הצ'ארמר יחד עם משה קבסה, חן יעקובסון, חננאל אוחנה, חן בן אליהו ואנטוני סולטן. גם הם חווים התחלה קשה עם ויתור על שיר באנגלית לטובת חננאל שמעדיף את לירן דנינו. בחירת השיר מתבררת כקצת עקומה, כשרוב חברי הקבוצה לא מצליחים להוציא ממנו ביצוע מעניין, מלבד משה הנהדר שממש מתבלט מחוץ לאזור הנוחות שלו. הוא מקבל חותמת אישור רשמית מעברי ועובר מיד לשלב הבא, בעוד שחבריו לקבוצה זוכים למבטים חמורים מהשופטים וחוני ננזף על מניירות מוגזמות. מה גורל קבוצת הבנים הזו? נגלה בחמישי בערב.