אנחנו בפרק האחרון לפני הגמר ותכף "אולסטארס 3" נגמרת. נכון שאתן עצובות? LO. הגענו לישורת האחרונה של העונה הבז' הזו, אבל אם יש משהו שאפשר להגיד לטובתה - זה שהגענו עד הלום ללא פרק מייקאובר! לרוב מדובר בפרק הכי פחות אהוב עלי בעונה ובשביל דמעות מול "דראג רייס", אני יכולה לראות בפעם ה-900 את הסנאץ' של קטיה כביורק ולבכות מרוב אושר ולכן אני רק יכולה להעריך את העובדה שלא נאלצנו לראות מהפכים לא מאוד מעניינים בדרכנו לגמר.

בפרק הקודם דה לה הדיחה את עצמה, רק כדי שמורגן תשוב ותתהה מול המצלמות אם היא עשתה את זה כי היא עשתה לה לינץ' רגשי ולכן הרגישה שהיא חייבת לה - ובכן, כן מורגן. דה לה השאירה מאחוריה לא רק רמת ביצוע בינונית, אלא גם את מורגן - הקאמבק הכי מיותר להדחה הכי צפויה. מכעיס כמעט כמו כשאלסקה השאירה את רוקסי בשל מחויבות לרולסקטוקס והדיחה את אליסה, השם יקום דמה ושערה ולשונה.

המלכות מתכנסות כדי לדון בהלם העזיבה של דה לה, וכשביבי נשאלת את מי היא בחרה להדיח - היא בוחרת להוציא לנו את הכיף מהחיים ומסרבת לשתף את המידע. מה זה הפאקינג שטויות האלה? אל תאלצי אותי לצטט את לשון ביונד אבל אני אעשה את זה - זה לא RuPaul's best friend race. תנו לנו בבקשה חמש דקות מסכנות של מבוכה ושייד בוורק רום, מה ביקשנו? גאד, אתן כמעט גורמות לי להתגעגע לפיפי או'הרה (או כפי שהיא מכונה בידי המעריצות ה-OG של דראג רייס, פיפי או'חרא).

האתגר בפרק מתכתב גם הוא עם אתגר הבשמים מעונה 5 ואחרי הסוד של אליסה, תורו של הבושם של אלסקה - RED for filth - לעמוד במרכז האתגר כשהבנות נדרשות להעמיד לוקים בצבע המהפנט. בזמן שהן מתארגנות, כל אחת מהמלכות הנותרות מדברת על הקושי עם האופן השגוי בו היא נתפסת על ידי המעריצים. קנדי מספרת כי אחרי עונה 7, היא הבחינה ביחס של המעריצים למלכות האחרות והתאכזבה לגלות שהיא לא אהובה בחוץ. מה שגורם לי לחשוב שקנדי סובלת מתסמונת רוקסי אנדרוז - מלכה שהמלכות האחרות מעריכות ואף מעריצות, ואילו המעריצים לא חולקים להן את אותה האהבה ומתקשים להתחבר לדמות שלה. אבל למה נכנסתי לכבדות הזאת כשבכלל הפרק הזה גילה לנו שקנדי קוראת ל"מם" מימי? מבקשת תוספת דחופה לוידאו המופלא "מלכות שלא יודעות דברים".

החלק השני באתגר היה איחוד של זוכות אוסקר מפורסמות לסרט אחד ומטורלל שמתכתב עם "מסיבת רווקות" ושאר קומדיות הז'אנר. כאן, בניגוד לראנוואיי, נרשמה בעיקר אכזבה כשרק טריקסי כשרון ברוקוביץ' הצליחה להתבלט מעל השאר. אבל זה העניין עם טריקסי, לא משנה כמה היא תצליח להצחיק - חסר לה את הוואו פקטור, את הז'וש, את הזה-זה-זו, את איך שלא תקראו לזה שאמור להפוך אותה ממלכה מוכשרת לכוכבת. עם הכריזמה הפרווה הזו, היא לא תזכה בכתר שבהיעדר אופציות אחרות ילך לשנג'לה למרות שביבי לכאורה נושפת בעורפה.

בראנוואיי עצמו ביבי יצאה בלוק שנראה כמו ילד האהבה בין לוק הקלאב קיד של שיי קוליי לבין אורניישה, האהובה במלכות, למרות שאין לה מושג מי הן כי היא לא רואה "דראג רייס". כאילו גירל, ברצינות? יש כל כך הרבה מנצחות אחרות שהיינו מעדיפות לראות בעונה הזו. רו, תיענה כבר לאתגר של ג'ינקס מהפודקאסט ותרים לנו עונה של מנצחות בלבד. כואב לי בגוף כשאני חושבת כמה מענג זה יהיה ואגב, גם את זה אלסקה תקח.

IM - #rpdr#rupaulsdragrace#rupaul#dragrace#drag#rpdr10#rpdr9#rpdr8#rpdrallstars2#allstars2#lgbt#gaintrick#allstars3#rpdras3#rpdrallstars3

A post shared by RPDR (@rpdrmemex) on

קנדי הפגינה עוד לוק פג'נטי מהוקצע ומשעמם, מורגן הפגיזה באופן מפתיע עם טייק על לוק אירי משובץ, שנג'לה שוב שלפה פרופס וטריקסי, הו טריקסי - כמה נחת, לשם שינוי. סוף סוף טרייסי מאטל נהנית מהגוף שלה, משחררת לרגע את הלוק הקלאסי של טריקסי ועולה על צבע אחר בשיער שרק עושה חשק להגיד לה - תמשיכי. לפחות ב"דראג רייס", לא היה מזיק להשאיר לפעמים את המאג של טריקסי בבית, בדיוק כמו שעשו רייבן ואלסקה, שהצליחו להפגין ורסטיליות לאורך העונה ומיד לאחריה חזרו לאיפור הקלאסי שלהן.

באתגר זכו טריקסי ושנג'לה, שעלו לליפסינק בו טריקסי כרכרה כמו תרנגולת שלא עברה אודישן לקליפ של נטע ברזילי, ושנג'לה שוב הלכה על פרופס והפעם - חליפת שומן בביקיני שיצרה הרבה מאוד רעש ברשתות. אז בואו נדבר על הפיל הגדול שבחדר ואני לא מדברת על בדיחת השמנים הפשוטה הזאת - אלא לעובדה ששנג'לה נמצאת ככל הנראה בתחרות סמויה עם השרשרת של ג'וסלין פוקס על האקססורי החרוש של העונה - די למשקפי הספרנית הלבנים! 

שנג'לה כמובן לקחה את הליפסינק בהליכה כבדה, ועל אף שהגיע לה יותר מטריקסי - יהיה נחמד לראות את המלכות חוזרות לצורת הליפסינק הקלאסית ונרגעות עם הגימיקים. היו לא מעט מלכות - כמו לאטריס רויאל - שזכו בליפסינק ובענק ובלי לזוז מהמקום. בשבוע הבא - גמר ומיד אחריו עונה 10. החיים טובים אלינו.

הלוק הכי מוצלח: טריקסי מאטל. הלוק הכי פח: קנדי דוונפורט. מי הודחה: מורגן. מי הייתה צריכה להיות מודחת: מורגן, דה.